A. Griezmannas: "Žinau, kad būsiu nušvilptas "Atletico" sirgalių"

Į "Barcelona" šią vasarą atvykęs Antoine'as Griezmannas nesitiki sulaukti meilės iš Madrido "Atletico" gerbėjų, kai kitą sezoną grįš į "Wanda Metropolitano" stadioną.

A. Griezmannas su "Atletico" išsiskyrė po to, kai "Barcelona" už 120 mln. eurų išpirko jo kontraktą. Atsisveikinimas nebuvo pats gražiausias – "Atletico" apkaltino žaidėją bei katalonų klubą pasiekus susitarimą dar sezono eigoje, kai Madrido ekipa vis dar varžėsi dėl titulų.

Kalbėdamas su "Marca", A. Griezmannas teigė, jog supranta, kad bus nušvilptas, tačiau taip pat pridūrė, kad visada jaus šiltus jausmus "Atletico" klubui.

"Nesijaudinu dėl sugrįžimo į "Wanda", – iškart pasakė A. Griezmannas. – "Žinau, kad sulauksiu švilpimų, tokia yra futbolo dalis. Jie tikrai mane mylėjo, tačiau kai kažkas jus palieka, tave tai gali užgauti".

"Tas pats buvo ir su "Real Sociedad" – mano pirmas sugrįžimas tikrai nebuvo lengvas. Nepaisant visko, "La Real" ir "Atleti" visada bus mano širdyje. Šie klubai man davė tikrai daug", – pridūrė A. Griezmannas.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...