A. Griezmannas parodė pagarbą Urugvajui, tačiau L. Suarezas apie tai girdėti nenorėjo

Antoine'as Griezmannas su Prancūzijos rinktine keliauja į pasaulio čempionato pusfinalį, o Luisas Suarezas su kitais komandos draugais iš Urugvajaus komandos keliauja namo.

Prancūzijos rinktinė rezultatu 2:0 nugalėjo urugvajiečius ir pusfinalyje žais su Belgija. A. Griezmannas šioje dvikovoje buvo pagrindinė žvaigždė - atliko rezultatyvų perdavimą ir pelnė įvartį.

Po rungtynių puolėjas, kuris į didijį futbolą prasibrovė Urugvajaus trenerio Martino Lasarte dėka, rodė didžiulę pagarbą Urugvajaus futbolui ir būtent dėl šios priežasties nepuolė triumfuoti po įmušto įvarčio.

"Nešvenčiau įvarčio, nes mano karjera prasidėjo nuo urugvajiečių, kurie mane palaikė ir gerais, ir blogais momentais. Jaučiu didžiulę pagarbą Urugvajui.

Šioje komandoje yra nemažai mano klubo žaidėjų, todėl ir tai buvo priežastis, kodėl taip netriumfavau.

Urugvajus yra kieta komanda, žaidžianti panašiai kaip ir "Atletico". Šioje komandoje sunkiai dirbama ir gynyboje, ir puolime. Mano aplinka yra apsupta urugvajiečių ir aš mylių jų kultūrą", - gerų žodžių ir apie rinktinę, ir apie šalį negailėjo A. Griezmannas.

Visgi, tokie žodžiai nė kiek nesujaudino Luiso Suarezo, kuris pareiškė, kad A. Griezmannas nesupranta, koks futbolas svarbus yra urugvajiečiams.

"Jis nėra urugvajietis. Jis - prancūzas ir pelnė įvartį prieš mus. Jis nežino, ką mes turime padaryti, kad taptume sėkmingais žaidėjais. Jis gali žinoti mūsų kultūrą ir mūsų įpročius, tačiau jis nežino, kaip viduje jaučiamės mes", - tvirtino "Barcelona" puolėjas, kuris šią vasarą buvo arti to, kad taptų A. Griezmanno kolega.