A. Griezmannas: nusipelnau būti "Auksinio kamuolio" rinkimų trejetuke

Antoine'as Griezmannas kalbėdamas su savo šalies žiniasklaida pareiškė, kad nesitikėjo, jog bus paliktas už FIFA geriausiųjų žaidėjų trejeto, todėl tikisi, kad "ši klaida" bus ištaisyta "Auksinio kamuolio" rinkimuose.

A. Griezmannas šiais metais turėjo sėkmingiausią sezoną - su "Atletico" laimėjo du trofėjus, o su Prancūzijos rinktine tapo pasaulio čempionu. Puolėjo šansus šiuose rinkimuose stabdo tik faktas, kad už jį rezultatyviau žaidė gerokai daugiau žaidėjų, o ir trofėjai su "Atletico" nėra patys aukščiausi - triumfas UEFA Europos lygoje.

Visgi, A. Griezmannas įsitikinęs, kad teisybė bus atstatyta "Ballon d'Or" rinkimuose.

"Nusipelnau būti trejetuke", - apie "Auksinio kamuolio" rinkimus prabilo A. Griezmannas, 2016 metais jau buvęs šiame sąraše ir nusileidęs tik Leo Messi su Cristiano Ronaldo. - Tada pralaimėjau du finalus, o dabar laimėjau tris. Taigi..."

Netrukus futbolininkus išsakė savo nuomonę apie FIFA geriausio futbolininko rinkimus, kuriuose liko tik trys pavardės - Mo Salah, Luka Modričius ir Cristiano Ronaldo.

"Trejetukas labai keistas, ar ne tiesa? Kaip suprantu, šį trofėjų įsteigė FIFA, mes laimėjo jų pagrindinį turnyrą, tačiau sąraše nėra nė vieno prancūzo. Tai yra jų pasirinkimas, tačiau aš vis tiek likau nustebintas", - kalbėjo puolėjas.

Straipsnio įvertinimas: 7 1
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos