A. Griezmanną paskutinėmis minutėmis išleidęs Q. Setienas: „Neturiu, kur jo dėti“ © JumpStory nuotr.

120 mln. eurų „Barcelona“ klubui praėjusią vasarą kainavęs Antoine‘as Griezmannas antradienį įvykusias rungtynes su Madrido „Atletico“ ilgą dalį stebėjo kaip žiūrovas.

„Atletico“ klubą į „Barcelona“ iškeitęs prancūzas minėtose rungtynėse į aikštę žengė 90-ąją minutę. Jis nuo suolo pakilo jau trečiose rungtynėse, kuriose katalonai lieka be pergalės – taip pat prieš „Sevilla“ bei Vigo „Celta“.

Po rungtynių kalbėjęs Quique Setienas atvirai pripažino, kad A. Griezmannui šiuo metu nėra vietos startinėje sudėtyje.

„Problema yra tai, kad ne visi gali žaisti“, – teigė Q. Setienas. – Mes turime priimti sprendimus. Galbūt ir nebuvo logiška jį išleisti tokiu metu, tačiau geriau kelios minutės nei visai nieko.“

„Toks žaidėjas kaip Antoine‘as visada gali nuveikti kažką gero. Anksčiau jo neišleidome, nes komanda ir taip žaidė gerai. Puigas puikiai tvarkėsi su savo užduotomis, o Messi ir Suarezas aikštėje privalo būti kuo įmanoma ilgiau. Sunku rasti vietos Griezmannui, neišardant komandos“, – pridūrė strategas.

29-erių metų puolėjas šį sezoną „Barcelona“ klube įprastai žaidžia kairiojo krašto puolėju. Jis aikštėje pasirodė 43 kartus ir pelnė 14 įvarčių.

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...

    Komentarų kol kas nėra...