A. Diallo įvartis 121-ąją minutę eliminavo „Liverpool“ iš FA taurės © AFP nuotr.

„Manchester United“ įspūdingu būdu žengė į FA taurės pusfinalį.

Sekmadienį „raudonieji velniai“ turnyro ketvirtfinalyje namuose po pratęsimo rezultatu 4:3 įveikė „Liverpool“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 10-ąją minutę po Scotto McTominay'aus įvarčio.

Pirmojo kėlinio pabaiga tiesiog fantastiškai susiklostė „Liverpool“ ekipai: 44-ąją minutę Alexis Mac Allisteris išlygino rezultatą, o per teisėjo pridėtą laiką Mohamedas Salah išvedė svečius į priekį.

Antrajame kėlinyje atrodė, kad „Liverpool“ kontroliuoja situaciją, tačiąu 87-ąją minutę Antony sugebėjo išlyginti rezultatą.

Maža to, paskutinę pagrindinio laiko minutę Marcusas Rashfordas turėjo tiesiog auksinę progą išplėšti pergalę, tačiau nepataikė į vartus ir viskas persikėlė į pratęsimą.

Pačioje pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje „Liverpool“ dar kartą išsiveržė į priekį po Harvey Elliotto įvarčio.

„United“ dar kartą nepalūžo ir 112-ąją minutę rezultatą išlygino M. Rashfordas.

Kai atrodė, kad komandos viską spręs 11 metrų baudinių serijoje, Alejandro Garnacho su Amadu Diallo surengė nuostabią kontrataką, kurią pastarasis futbolininkas užbaigė pergalingu įvarčiu. Po įvarčio A. Diallo švęsdamas nusiėmė savo marškinėlius už ką gavo antrą geltoną kortelę ir „Man Utd“ paskutines kelias minutes persvarą gynė mažumoje.

„Chelsea“ 4:2 „Leicester City“