A. Diallo įvartis 121-ąją minutę eliminavo „Liverpool“ iš FA taurės © AFP nuotr.

„Manchester United“ įspūdingu būdu žengė į FA taurės pusfinalį.

Sekmadienį „raudonieji velniai“ turnyro ketvirtfinalyje namuose po pratęsimo rezultatu 4:3 įveikė „Liverpool“ futbolininkus.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 10-ąją minutę po Scotto McTominay'aus įvarčio.

Pirmojo kėlinio pabaiga tiesiog fantastiškai susiklostė „Liverpool“ ekipai: 44-ąją minutę Alexis Mac Allisteris išlygino rezultatą, o per teisėjo pridėtą laiką Mohamedas Salah išvedė svečius į priekį.

Antrajame kėlinyje atrodė, kad „Liverpool“ kontroliuoja situaciją, tačiąu 87-ąją minutę Antony sugebėjo išlyginti rezultatą.

Maža to, paskutinę pagrindinio laiko minutę Marcusas Rashfordas turėjo tiesiog auksinę progą išplėšti pergalę, tačiau nepataikė į vartus ir viskas persikėlė į pratęsimą.

Pačioje pirmojo pratęsimo kėlinio pabaigoje „Liverpool“ dar kartą išsiveržė į priekį po Harvey Elliotto įvarčio.

„United“ dar kartą nepalūžo ir 112-ąją minutę rezultatą išlygino M. Rashfordas.

Kai atrodė, kad komandos viską spręs 11 metrų baudinių serijoje, Alejandro Garnacho su Amadu Diallo surengė nuostabią kontrataką, kurią pastarasis futbolininkas užbaigė pergalingu įvarčiu. Po įvarčio A. Diallo švęsdamas nusiėmė savo marškinėlius už ką gavo antrą geltoną kortelę ir „Man Utd“ paskutines kelias minutes persvarą gynė mažumoje.

„Chelsea“ 4:2 „Leicester City“

• Aaaaaa

Va cia tai rungtynes ! Sveikinimai MU. Daug kas juos nurase, bet visu pirma dave gera kova, visu antra zaide iki galo. Garnacho bravo, tempa palaike visa graju. Antony golas su desine koja. Dialo sausi atsisake keltis kitur nuomos pagrindais ir gavo savo sloves akimirka. Su pergale MU gerbejus.

• 56
  • D.

Fantastiškos Mančesterio United rungtynės. Ten Haag su keitimais po pertraukos visiškai pakeitė žaidimą, tegu net nebando jo atpirkimo ožiu daryt ir atleist,  geras treneris, taip pat gal Anthony atsigaus po skandalų,  gerai atrodė. Rashfordas netgi turėjo uždaryt rungtynes paskutiniu smūgiu pagrindiame laike ir laimėt,  Bet prątesime jau neklydo,  o paskutinė ataka tobula su Garnacho ir Amad. Pagarba Liviui ir sveikinimai visiems Man United fanams! Tobulas derbis!

• 36
  • 55555

Senai tokios pergales nebuvo ir smugeis nenusileido!

• 30
  • Mroadsteris

Kosminis grajus , liverpoolis du įvarčius po rikošetų pelnė , Mu po pertraukos išėjo tarsi jie pirmautų , ko gero davė per smegenis du golai į rūbinę, gale ištempė , o galėjo ir nebūt to pratęsimą jeigu rashfordas būtų uždaręs. Pratęsimuose dominavo Mu , bet vėl rikošetas ir įvartis. Gerai kad ištempė. Džiugu dėl amado , antony , šiaip dėl viso MU atrodė jog niekas nekrenta iš konteksto. GG MU

• 27
  • Kosminis

Grajus.

• 20
  • Mu-1988

Kokie tie liverpulio fanai santurus kai gauna per krame . Ir nebespelioja kas butu jai butu . Tokio komiunicio senai neskaites . Ir jau 7-0 nebeprikisa 😀 maladets ka galiu pasakyti

• -1
  • TomasHalaMadrid
    Patriotas

Anglijoje,derbis Nr.1 yra,butent,tarp siu komandu.Visi kiti,derbiai yra mazesnio kalibro.Tai,ne mano nuomone!

Čia gal labiau tiktu EL CLASICO, nes derby yra to pačio miesto klubų rungtynės!

• -1
  • MUNTD
    Patriotas

Pritariu, tik vadint nereiktų derbiu, nes derbis tai vieno miesto komandų varžybos.

• 1
  • Patriotas

• 4
  • Sidney Crosby

Jei zadi rimtai zaisk iki galo rimtai . Klopas zaide siandien truputi rimtai . Visi Anglijoj Liverpool fanai deda ji i suns dienas