A. Correa dublis nukalė „Atletico“ pergalę prieš „Rayo Vallecano“ © JumpStory nuotr.

Sekmadienio vakarą vykusiose rungtynėse Madrido „Atletico“ namuose rezultatu 2:0 įveikė „Rayo Vallecano“.

Pirmasis rungtynių įvartis krito 28 minutę. Laiku ir vietoje buvęs rungtynių herojus Angelis Correa pasiuntė atšokusį kamuolį į apatinį vartų kampą.

Argentinietis 53 minutę savo sąskaitoje įsirašė dublį. Po puikios komandinės atakos „Matrasai“ puolėjas šaltakraujiškai nuginklavo priešininkų vartininką Luca Zidane‘ą ir rezultatas tapo 2:0.

„Atletico” visų rungtynių metu savo priešininkams neleido atlikti nei vieno smūgio į vartų plotą ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Po šių rungtynių Simeone auklėtiniai kyla į ketvirtąją vietą lentelėje, aplenkdami šiandienos varžovus, kurie krenta į penktąją poziciją.