A. Conte: nenusipelnėme pralaimėjimo

Londono "Chelsea" sirgaliai vakar turėjo susitaikyti su jausmu, kuris šį sezoną aplanko itin retai - pralaimėjimu.

Tvirtai lyderio pozicijoje žygiuojantis "mėlynųjų" klubas vakar 30-ajame Anglijos "Premier" lygos ture patyrė netikėtą pralaimėjimą prieš "Crystal Palace". Cescas Fabregasas greitu įvarčiu išvedė šeimininkus į priekį, tačiau svečiai per kelias minutes atsakė dviem tiksliais smūgiais ir iškovojo pergalę rezultatu 2-1.

Vyriausias "Chelsea" treneris Antonio Conte supranta, kad kartais futbole sulauki panašių pamokų, tačiau komandos peikti neskuba ir tvirtina, kad jie nusipelnė bent lygiųjų.

"Manau, kad nusipelnėme bent lygiųjų. Mes sukūrėme labai daug šansų", - spaudos konferencijoje sakė italas. - Bet toks yra futbolas ir turime susitaikyti su šiuo rezultatu".

"Pelnėme įvartį 5-ąją minutę, tačiau netrukus praleidome du greitus įvarčius. Kai praleidi du įvarčius per tokį trumpą laiką supranti,kad yra kur tobulėti ir tai reikės pataisyti.

Anglijoje kiekvienos rungtynės yra neprognozuojamos. Ši lyga yra labai stipri, o šiandien susigrūmėme su tikrai pajėgia komanda, kuri parodė charakterį", - po rungtynių pasakojo A. Conte.

"Chelsea" po pralaimėjimo prieš antroje vietoje esantį "Tottenham" pranašumą sumažino iki septynių taškų.

Straipsnio įvertinimas: 0 0
  • Bile kas
    TheAristocrat

viskas ok. move on. tiesiog nepavykusios rungtynės 😃 pasitaiko 😃 7 points clear, didžiuojuosi savo klubu 😃)

• Edga

Zutautai, pavydi ane, kad tavo palaikoma komanda tokio trenerio neturi? ;ppp Conte yra pavyzdys. Ant kiek žmogus turi būti atsidavęs futbolui ir savo komandai, kad išgyvent kiekvieną minutę kartu.

• +9
  • Zutautas

Conte tai isterikas kakoks kaip makaka laksto karstosi sokineja strikineja.................klounas vienzo 😃