A. Conte: dar nieko neįrodėme

Vyriausiasis Italijos rinktinės treneris Antonio Conte po pergalingos 2016 metų Europos čempionato pradžios teigė, kad pergalė prieš Belgiją dar nieko nereiškia.

Vakar E grupėje susigrūmė dvi favoritės - Italijos ir Belgijos rinktinės. Prieš čempionato startą ekspertai tvirtino, kad ši italų sudėtis yra viena silpniausių per visą istoriją, tačiau A. Conte auklėtiniai jau pirmajame susitikime nutildė kritikus, kai rezultatu 2-0 nukovė vienus iš favoritų laimėti EURO 2016 laikytus belgus.

"Nemanau, kad vienos rungtynės gali pakeisti žmonių vertinimą", - apie kritikus atsiliepė A. Conte. - Tačiau žmonės, kurie dabar galvoja, kad mes esame pajėgus laimėti šiame turnyre apie futbolą nežino nieko".

"Mes vis dar nesame išsigydę nenusisekusio 2014 metų pasaulio čempionato žaizdų. Prisiminimai yra labai švieži. Prieš dvejus metus pasaulio čempionatą pradėjome pergale prieš anglus, tačiau vis tiek nesugebėjome išeiti iš grupės.

Dabar norime išeiti iš šios grupės ir tada pamatysime, ko verti esame", - pridūrė nuo kito sezono Londono "Chelsea" klubo vairą perimantis A. Conte.

Kitas savo grupes rungtynes Italija žais birželio 17-ąją dieną. Europos vicečempionų lauks Zlatano Ibrahimovičiaus vedama Švedijos rinktinė.

Europos futbolo čempionatas 2024 spėlionė