A. Byčenokas: "Organizmas pats prašosi rungtynių"

Dviejų savaičių priverstinė rinktinių pertrauka artėja į pabaigą, po kurios „Trakų“ laukia ketvirtasis „Stumbro“ išbandymas. Visi penki nacionalinėje vyrų ir jaunimo rinktinėse žaidę riteriai jau grįžo į klubą bei ruošiasi ketvirtą kartą nubausti priešininkus iš Kauno.

„Labai nemėgstu tokių pauzių. Organizmas pats prašosi rungtynių. Patikėkite, to norime visi“, - dabartinę savijautą vaizdžiai apibūdino vienas geriausių A lygos legionierių saugas Aleksandras Byčenokas.

Paskutinėse trejose rungtynėse nugalėję „Žalgirį“, „Atlantą“ ir „Sūduvą“, trakiškiai beveik užsitikrino antrą vietą šiame sezone. Tačiau atrodo, kad riteriams ir tokio rezultato negana. Nepaisant penkių taškų deficito, jie kalba apie galimybę tapti A lygos čempionais.

„Ilgą laiką kalbėjome apie tai, kad reiktų tapti prizininkais. Dabar žaidėjai užsivedę pasiekti daugiau. Gali atrodyti, kad žaidėjai ant kaklo kabinasi papildomą sunkumą, tačiau pasakysiu atvirai – tai mums ne stresas. Mums kaip tik įdomiau siekti aukštesnio tikslo, nei netikslingai žaisti likusias šešerias rungtynes.

O kaip bus, parodys ateitis. Futbolo neapgausi. A lygą laimės tie, kurie bus labiausiai to verti“, - kalbėjo A.Byčenokas.

Rungtynėmis su „Stumbru“ „Trakai“ pradeda penkerių rungtynių seriją su antros turnyrinės lentelės pusės komandomis. Po kauniečių lauks „Utenis“, „Klaipėdos granitas“, „Šiauliai“ ir „Spyris“.

„Gal kai kam ir atrodo mūsų tvarkaraštis lengvas, tačiau pažymėsiu, kad su tomis komandomis mes praradome daugiau taškų, nei su lyderiais. Daugiau to leisti mes negalime. Be to, mes negalime žiūrėti į „Žalgirį“ – mums reikia žiūrėti į save“, - sakė saugo ir, esant reikalui, gynėjo pozicijose žaidžiantis legionierius iš Baltarusijos.

„Aš jau beveik metus čia, tačiau per tiek laiko mūsų komanda nei kiek nepasikeitė. Turiu omeny, atmosferą viduje. Jei ne Luko Kochanausko trauma, per visą sezoną tokie patys ir būtumėm išlikę. Aš manau, kad mūsų komandoje idealus klimatas siekiant rezultatų“.

„Trakų“ – „Stumbro“ rungtynės įvyks spalio 18 dieną, sekmadienį, 19.00 valandą Vilniaus LFF stadione.

fkt.lt

Straipsnio įvertinimas: 0 0
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...
    Komentarų šiame straipsnyje kol kas nėra...

Kitos naujienos