A. Baga: „Puikiai žaidė priešininkų komandos vartininkas“ © pexels

Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai patyrė pirmąjį pralaimėjimą A lygos sezone namuose rezultatu 0:1 nusileidę kitai sostinės ekipai – „Riteriams“. Pergalingą įvartį 20 – tąją minutę pelnė „Riterių“ žaidėjas Justinas Marazas.

„Žalgirio“ strategas Aliaksejus Baga po rungtynių sakė, kad komandai nepavyko išnaudoti susikurtų progų:

„Labai lauktos rungtynės. Tiek mes, tiek turbūt ir visos kitos komandos pasiilgo futbolo. Galbūt pirmame kėlinyje emocijų buvo daugiau nei žaidimo.

Po pertraukos mūsų žaidimas pagerėjo – žaidėme solidžiau ir agresyviau, bet nepavyko išnaudoti nė vienos progos.

Reikia paminėti, kad puikiai žaidė priešininkų komandos vartininkas, kuris ne kartą gelbėjo savo komandą. Galbūt mums pritrūko meistriškumo, kai kur – sėkmės. Puolime nežaidėme labai agresyviai. Yra kur tobulėti ir ką taisyti“, – sakė A. Baga.

Po dviejų turų Vilniaus „Žalgirio“ ir „Riterių“ komandos A lygoje yra surinkusios po tris taškus. Pirmajame ture „Žalgiris“ namuose 4:0 sutriuškino „Panevėžį“, o „Riteriai“ namuose 0:3 pralaimėjo „Kauno Žalgiriui“.