9 įvarčių Kalėdiniame vakarėlyje triumfavo „Manchester City“ © Action Images via Reuters nuotr.

Kalėdų proga „miestiečiai” ir „lapinai” nusprendė padovanoti tikrą futbolo spektaklį, o rungtynės baigėsi Pepo Guardiolos auklėtinių triumfu – 6:3.

Pirmame kėlinyje namuose žaidę „Manchester City” futbolininkai negailestingai baudė savo varžovus.

Jau 5 minutę, smūgiu į apatinį vartų kampą, savo komandą į priekį išvedė K. de Bruyne.

14 minutę rezultatą padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs R. Mahrezas.

Dar už 7 minučių trečiąjį savo komandos įvartį pelnė I. Gundoganas.

Na, o 25 rungtynių minutę rezultatas tapo 4:0. Antrąjį 11 metrų baudinį realizavo R. Sterlingas.

Pirmas kėlinys baigėsi „Miestiečių” 4 įvarčių persvara ir atrodė, jog viskas šiose rungtynėse yra aišku. Tačiau B. Rodgerso auklėtiniai nebuvo linkę pasiduoti ir antrame kėlinyje sugebėjo atžaisti tris įvarčius, o visą tai padarė dešimties minučių bėgyje.

55 minutę pasižymėjo J. Maddisonas, 59 minutę antrąjį komandos įvartį pelnė A. Lookmanas.

Na, o 65 minutę pasižymėjo ir savo sąskaitoje jau du rezultatyvius perdavimus turėjes K. Iheanacho.

Vis gi, „Lapinų” viltis grįžti į rungtynes sužlugė A. Laporte’as. Prancūzas po kampinio smūgiu galva nuginklavo priešininkų vartininką ir rezultatas 69 minutę tapo 5:3

Galiausiai rungtynėms tiksint į pabaigą visus klausimus išsprendė R. Sterlingas. Dublį savo sąskaitoje susirinkęs anglas 87 minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir taip užbaigė šias įspūdingas rungtynes.

Po šios pergalės Pepo auklėtiniai ir toliau tvirtai laikosi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu,  „Leicester” tenkinasi dešimtąja vieta.