9 įvarčių fiestoje PSG sutrypė „Maccabi“ futbolininkus, „Real“ pralaimėjo Leipcige © AP nuotr.

Antradienio vakarą vykusiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse PSG namuose, be pasigailėjimo, rezultatu 7:2 sutriuškino Haifos „Maccabi“ futbolininkus.

Pirmąjame kėlinyje PSG atakuojantis trio sumušė savo oponentams keturis įvarčius. Dublį į savo sąskaitą įsirašė 19 ir 45 minutę pasižymėjęs Lionelis Messi, o po įvartį, atitinkamai 32 ir 35 minutėmis, pridėjo Kylianas Mbappe ir Neymaras.

Savuoju įvarčiu Izraelio ekipa atsakė 38 minutę. Svečių gretose puikų smūgiu pelnė Abdoulaye Seckas.

Antroje rungtynių pusėje „Maccabi“ stengėsi grąžinti intrigą į mačą ir 50 minutę po dar vieno Abdoulaye Secko įvarčio sumažino atsilikimą iki dviejų įvarčių.

Tačiau į tai PSG atsakė dar trimis taikliais smūgiais. 64 minutę po Achrafo Hakimi perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Kylianas Mbappe.

Dar už keletos akimirkų kamuolį į savus vartus nukreipė svečių gynėjas Shonas Goldbergas ir rezultatas tapo 6:2.

Visgi, galutinį „vinį“ į varžovų karstą sukalė 84 minutę po Lionelio Messi perdavimo oponentų vartininką nuginklavęs Carlosas Soleras.

Po šio mačo PSG ir „Benfica“ klubai rikiuojasi atitinkamai pirmoje ir antroje H grupės pozicijose savo sąskaitoje turėdami 11 taškų. Kitame ture spręsis kuri iš šių ekipų finišuos pirmoje grupės vietoje.

Savo progą užsitikrinti pirmąją vietą F grupėje iššvaistė netikėtai, išvykoje prieš „Leipzig“ ekipą kritęs Madrido „Real“. Carlo Ancelotti auklėtiniai išvykoje turėjo pripažinti oponentų pranašumą rezultatu 3:2.

„Karališkajam“ klubui įvarčius pelnė atitinkamai 44 ir 90+4 minutę pasižymėję Vinicius Junioras ir Rodrygo.

Tuo tarpu, „Leipzig“ komandai pergalę nukalė atitinkamai 13, 18 ir 81 minutėmis oponentų vartininką nuginklavę Josko Gvardiolas, Christopheris Nkunku ir Timo Werneris.

Likus vienam turui ir atkrintamųjų, „Real“ vis dar rikiuojasi pirmoje F grupės pozicijoje, tačiau juos nuo laipteliu žemiau esančio „Leipzig“ skiria vienas taškas.

Ispanų milžinai lemiamose rungtynėse susitiks su Glazgo „Celtic“, o „Leipzig“ turės išvykoje žais prieš Donetsko „Shakhtar“.