7 turas: "Monaco" ir toliau pirmauja © Eurofootball.lt
Šią savaitę buvo sužaisti 7-ojo "Ligue 1" čempionato turo susitikimai, po kurių lyderio poziciją išsaugojo "Monaco" ekipa.

"Monaco" įveikė "Nantes" vienuolikę 2-1, o pergalgalę ekipai lėmė tik 90-ąją minutę įmuštas 11-os metrų baudinys, kurį realizavo Mohamedas Kallonas (%p01347).

Didžiausia turo staigmena tapo vienos iš lyderių "Auxerre" pralaimėjimas lygos debiutantams "Saint-Etienne" futbolininkams rezultatu 3-1. Saint-Etienne" tvirtai pirmavo visą rungtynių laiką ir tik paskutinę minutę Lioneliui Mathisui (%p00400) pavyko sušvelninti rezultatą.

Dar vienas netikėtas rezultatas buvo užfiksuotas Route de Lorient stadione, kur vietos "Rennes" po Alexanderio Frei (%p00784) įvarčio įveikė "Marseille". Tai buvo jau trečiasis Marselio ekipos pralaimėjimas iš eilės.

Ir toliau ypač prastą žaidimą demonstruoja prieš čempionato startą viena favoričių vadinta "P.S.G" ekipa. Paryžiečiai pirmaudami prieš "Lens" 2-0 nesugebėjo išlaikyti šios persvaros ir iškovojo tik lygiasias 2-2 bei liko dar nepatyrę pergalės džiaugsmo šio sezono pirmenybėse.

Naujojo trenerio vadovaujama "Ajeccio" ekipa iškovojo pirmąją pergalę šį sezoną ir taip pakilo iš paskutiniosios vietos turnyrinėjė lentelėje.

Edgaro Jankausko "Nice" sužaidė lygiosiomis 1-1 su "Metz", o "Ligue 1" debiutavo ir pats lietuvis. Jis rungtyniavo nuo rungtynių pradžios ir 37-ąją minutę užsidirbo geltoną kortelę.

Turnyrinė lentelė

Visi 7-ojo turo rezultatai:

"%c00092" 0 - 2 "%c00055"
52' (1 - 0) Michael Essien
90' (2 - 0) Florent Malouda

"%c00067" 1 - 0 "%c00071"
58' Alexander Frei

"%c00146" 3 - 1 "%c00025"
3' (1 - 0) Herita Ilunga
16' (2 - 0) Nicolas Marin
37' (3 - 0) Nicolas Marin
90' (3 - 1) Lionel Mathis

"%c00036" 2 - 1 "%c00066"
45' (0 - 1) Florin Daniel Bratu
48' (1 - 1) Pontus Farnerud
90' (2 - 1) Mahomed Kallon (iš 11m.)

"%c00096" 1 - 1 "%c00090"
81' (1 - 0) Herve Tum
90' (1 - 1) Jose Cobos

"%c00093" 2 - 2 "%c00023"
45' (0 - 1) Loric Cana
76' (0 - 2) Fabrice Pankrate
82' (1 - 2) Jacek Bak
87' (2 - 2) Hilton

"%c00207" 0 - 1 "%c00026"
23' Cyril Chapuis

"%c00206" 0 - 0 "%c00034"

"%c00031" 1 - 4 "%c00064"
32' (1 - 0) Frederic Nee
33' (1 - 1) Lilian Laslandes
38' (1 - 2) Lilian Laslandes
39' (1 - 3) Julien Faubert
83' (1 - 4) Marouane Chamakh