7 įvarčių trileris baigėsi dramatiška „Liverpool“ ekipos pergale prieš „Tottenham“ © AP nuotr.

Sekmadienio vakaras „Premier“ lygoje pasibaigė tikru futbolo spektakliu „Anfield“ stadione. Vietos „Liverpool“ namuose dramatiškose rungtynėse rezultatu 4:3 įveikė „Tottenham“ futbolininkus.

„Liverpool“ rungtynes pradėjo tiesiog pasakiškai ir jau po pirmų 15 minučių pirmavo rezultatu 3:0. Atitinkamai 3, 5 ir 15 minutėmis pasižymėjo Curtisas Jonesas, Luisas Diazas ir Mohamedas Salah.

Visgi, „pentinai“ atsisakė kapituliuoti ir parodydami charakterį sugebėjo sugrįžti į rungtynes. 39 minutę pirmąjį savo ekipos įvartį pelnė Harry Kane'as, 77 minutę rezultatą sušvelnino Heung-Min Sonas.

Rungtynės aukščiausią įtampos tašką pasiekė pridėto laiko metu. 90+3 minutę „Tottenham“ ekipoje rezultatą išlygino Richarlisonas, tačiau prabėgus vos minutei svečių ekipos saugas Lucas Moura grubiai suklydo ir tuo pasinaudojęs „Liverpool“ krašto puolėjas Diogo Jota pelnė pergalingą mačo įvartį.

Po šio susitikimo „Liverpool“ rikiuojasi penktoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Spurs“ krenta į šeštąją vietą.