6 įvarčių fiestoje „Arsenal“ įveikė „Leicester City“ futbolininkus © IMAGO/Pro Sports Images nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse puikiai atrodžiusi Londono „Arsenal“ ekipa, namuose, rezultatu 4:2 įveikė „Leicester City“ vienuolikę.

Šeimininkai turėjo iniciatyvą nuo pat pirmųjų minučių. Jau 23 minutę jiems pavyko pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį. Puikiu smūgiu į tolimąjį viršutinį vartų kampą pasižymėjo Gabrielis Jesusas.

35 minutę Gabrielis Jesusas įsirašė į savo sąskaitą dublį. Laiku ir vietoje buvęs brazilas smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Antrame kėlinyje svečiai bandė sugrąžinti intrigą. 53 minutę rezultatas tapo 2:1 po to, kai „Arsenal“ ekipos gynėjas Wiliamas Saliba pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Tačiau, „kanonieriai“ vos už keletos minučių susigrąžino dviejų įvarčių persvarą. Pasinaudojęs oponentų klaida, Gabrielis Jesusas parideno kamuolį Granitui Xhakai, kuris nesunkiai pelnė trečiąjį savo ekipos įvartį.

„Lapinai“ dar kartą sugebėjo sušvelninti atsilikimą. 74 minutę po Kelechi Iheanacho perdavimo pasižymėjo Jamesas Maddisonas.

Visgi, lemiamą žodį šiose rungtynėse už poros minučių vėl tarė „Arsenal“ futbolininkai. Puikiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pasižymėjo Gabrielis Martinelli.

Londono „Arsenal“ išlaikė dviejų įvarčių persvarą iki rungtynių pabaigos ir įsirašė antrą pergalę šiame sezone. Tuo tarpu, „Leicester City“ futbolininkai vis dar išlieka be pergalių ir savo sąskaitoje po dviejų turų turi vieną tašką.

• Bob

Nu praeitam sezone Arsenalas pralaimejo pirmas tris ir vienas is ju pries ta pati Brentford, bet sezonas isejo su puse bb, jei neisleista CL vieta paciam gale ir tai patys kalti

• 0
  • Gg
    MU

tik kuo greiciau galetu jis iseiti bet pirmoj vietoj tai *** glazeriai. visi jis stumat ant MU bet pirmoj vietoj tai glazeriai ir vadyba . apgavo ten haga negauna savo reikiamu zaideju. *** tie glazeriai treneris visiskai nepriciom. nu dar tik pradzia gal susizais

Siaip maziau jaudinkis atsimink kaip judejo pries menesi pries liverpooli 4-0, rabiotas svarbiausia kita savaite kad tik neisslystu is ranku, ir viska sureguliuos

• -1
  • Arsenal

Pagaliau grizta senasis Arsenalas .

• +1
  • xanat
    Jo

Uzsivedes arsenalas, ir pagrindas manau chemija sitoi komandoi, sis kolektyvas matos tikri draugai ir bus sunku su jais bet kokiam zvaigzdynui

Dar pagalvojau, kad iki šiol nesu matęs taip stipriai išreikšto palaikymo savam žaidėjui, įsimušusiam įvartį, kokį fanai išreiškė Salibai. Akivaizdžiai atgimęs ryšys tarp sirgalių ir komandos, kuris šiai dienai tikrai žavi. Galima tik įsivaizduoti analogišką situaciją su pvz. Maguire šiandininiame Utd..