6 įvarčiais pažymėtame mače „Lyon“ išvykoje įveikė „Brest“ ekipą © IMAGO/PanoramiC nuotr,

Trečiadienio vakarą vykusiame „Ligue 1“ mače „Lyon“ išvykoje rezultatu 4:2 įveikė „Brest“ futbolininkus.

21 minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Svečių ekipą į priekį išvedė po Alexandre Lacazette perdavimo pasižymėjęs Maxence'as Caqueret.

Tačiau, svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą. 29 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Mathias Pereira Lage.

Visgi, „Lyon“ į tai sureagavo teigiamai ir pelnė du greitus įvarčius. 32 minutę savo komandą į priekį išvedė Rayanas Cherki, o persvarą padvigubino dar už 3 minučių 11 metrų baudinį realizavęs Alexandre Lacazette.

Antro kėlinio pradžioje Liono ekipa įmušė ketvirtąjį savo įvartį šiame susitikime. 49 minutę oponentų vartininką nuginklavo Tete.

72 minutę po Steve'o Mounie įvarčio „Brest“ sugebėjo sušvelninti atslikimą, tačiau į rungtynes grįžti jėgų šeimininkai neatrado.

Po šio susitikimo „Lyon“ rikiuojasi aštuntoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu, „Brest“ užima septynioliktą vietą.

„AC Ajaccio“ 1:0 „Angers“

„Troyes“ 0:0 „Nantes“

„Auxerre“ 2:3 „Monaco“

„Clermont“ 0:2 „Lille“

„PSG“ 2:1 „Strasbourg“