5 turas:  Pirmoji "P.S.G" nesėkmė © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti šeši Prancūzijos "Ligue 1" pimenybių penktojo turo susitikimai. Vienerios šio turo rungtynės vyko trečiadienį, o likę du mačai bus žaidžiami sekamdienio vakarą.

Pirmosios šio turo rungtynės buvo žaidžiamos anksčiau nei įprasta - trečiadienio vakarą Lilije susitiko vietos "Lille", šį sezoną žaisiantis UEFA Čempionų Lygoje, ir turnyro vidutiniokė "Toulouse" ekipa. Gan ramiai vykęs mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Pirmąją nesėkmę turnyre šeštadienį patyrė iki šiol pirmavęs Paryžiaus "P.S.G" klubas, kuris netikėtai savo aikštėje 1-2 turėjo pripažinti "Nice" pranašumą. Paryžiečiai jau 2-ąją minutę pirmavo po Pedro Pauletos įmušto įvarčio, tačiau vėliau praleido du įvarčius ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą. Negana to, 90-ąją minutę raudoną kortelę dar sugebėjo užsidirbti ir iš aikštės buvo pašalintas Sylvainas Armandas.

Vėl pergalės iškovoti nesugebėjo ir toiliau vienu turnyro autsaideriu liekantis "Marseille" klubas. Kiek ansčiau šią savaitę ispūdingai nugalėjes La Korunijos "Deportivo" ir laimėjęs Intertoto taurę, savo šalies čempionate "Marseille" ir toliau barsto taškus - šį kartą Marselio futbolininkai sugebėjo sužaisti tik lygiosiomis 1-1 su "Ajaccio" ekipa.

Po praėjusį turą Lane iškritusio įvarčių lietaus, kuomet vietos "Lens" net 7-0 sutriuškino "Auxerre" futbolininkus, panašią įvarčių fiestą šį savaitgalį savo gerbėjams dovanojo ir "Ligue 1" naujokė "Nancy", savo aikštėje netikėtai lengvai rezultatu 6-0 sutriuškinusi 4-ąją vietą praėjusiose pirmenybėse iškovojusį "Rennes". Tris įvarčius nugalėtojams pelnė Dramblio kaulo kranto respublikos atstovas Elie Kroupi.

Ir toliau gan sėkmingai rungtyniauja po metų pertraukos į "Ligue 1" sugrįžęs "Le Mans". Šį savaitgalį Le Mano futbolininkai iškovojo savo atrąją pergalę čempionate įveikdami kitą naujoką "Troyes" rezultatau 1-0. Likusios šaštadienio rungtynės pasibaigė vienodais rezultatais 0-0. Taip sužaidė "Strasbourg" ir "Bordeaux", "Saint-Etienne" ir "Sochaux" bei "Nantes" ir "Metz".

Turnyrinė lentelė

Visi 5-ojo turo rezultatai:

"%c00094" 0 - 0 "%c00092"

"%c00071" 1 - 1 "%c00026"
60' [1 - 0] Christian Gimenez
88' [1 - 1] Rafic Saifi (iš 11m.)

"%c00034" 0 - 0 "%c00064"

"%c00146" 0 - 0 "%c00065"

51' Araujo Ilan ("Sochaux") pašalintas iš aikštės

"%c00023" 1 - 2 "%c00090"
2' [1 - 0] Pedro Pauleta
72' [1 - 1] Sammy Traore
89' [1 - 2] Mamadou Bagayoko

90' Sylvain Armand ("P.S.G") pašalintas iš aikštės

"%c00066" 0 - 0 "%c00096"

"%c00254" 6 - 0 "%c00067"
15' [1 - 0] Elie Kroupi
30' [2 - 0] Elie Kroupi
35' [3 - 0] Alain Rochat (į savo vartus)
45' [4 - 0] Pape Diakhate
72' [5 - 0] Elie Kroupi (iš 11m.)
84' [6 - 0] Sebastien Puygrenier

"%c00098" 1 - 0 "%c00255"
43' [1 - 0] Olivier Thomas