5 įvarčius per kėlinį sumušęs „Bayern“ pažemino „Eintracht“ ekipą © AFP nuotr.

Atidaromosiose 2022/23 metų Bundeslygos rungtynėse Miuncheno „Bayern“ be gailesčio, išvykoje, rezultatu 6:1 sutriuškino Frankfurto „Eintracht“ vienuolikę.

Visus klausimus šiose rungtynėse bavarai išsprendė dar pirmąjame kėlinyje. Julieno Naggelsmano auklėtiniai visus savo įvarčius pelnė pirmoje rungtynių pusėje.

Jau 5 rungtynių minutę Joshua Kimmichas fantastišku baudos smūgiu išvedė savo komandą į priekį.

Antrasis „Bayern“ įvartis krito 11 minutę. Šį kartą pasižymėti pavyko Benjaminui Pavardui.

29 minutę rezultatas jau tapo 3:0. Po Serge Gnabry perdavimo, smūgiu galvą oponentų vartininką nuginklavo ir savo įvarčių sąskaitą „Bayern“ ekipoje atsidarė Sadio Mane.

Vos už 6 minučių bavarai pelnė ir ketvirtąjį įvartį. Thomas Mulleris asistavo komandos draugui Jamalui Musialai, kuris pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

43 minutę svečiai rezultatą pavertė nepadoriu. Penktąjį komandos įvartį pelnė Serge‘as Gnabry.

Antrojoje rungtynių dalyje Frankfurto komandai pavyko pelnyti „paguodos“ įvartį. 64 minutę pasižymėjo Randalas Kolo Muani.

Visgi, paskutinį žodį šiose rungtynėse tarė „Bayern“ futbolininkai. 83 minutę „paskutinį vinį į varžovų karstą įkalė“ dublį į savo sąskaitą įsirašęs Jamalas Musiala.