5 įvarčiais pažymėtose rungtynėse „Sevilla“ palaužė „Espanyol“ futbolininkus © AFP nuotr.

Šeštadienio vakarą vykusiose rungtynėse „Sevilla“ išvykoje rezultatu 3:2 įveikė palaužė „Espanyol“ ekipą.

Svečiai rungtynes pradėjo puikiai. Jau pirmąją rungtynių minutę savo komandą į priekį Erikas Lamela.

„Sevilla“ padvigubino savo persvarą 26 minutę. Šį kartą pasižymėjo savo šansą baudos aikštelėje atradęs Jose Angelis Carmona.

45 minutę rezultatas jau tapo triuškinančiu. Dublį į savo sąskaitą įsirašė Jose Angelis Carmona.

Tačiau, „Espanyol“ ekipai pavyko grąžinti intrigą šiose rungtynėse. 45+4 Joselu realizavo 11 metrų baudinį ir komandos išėjo į rūbinę rezultatui esant 3:1.

Antrame kėlinyje, Barselonos miesto ekipa sugebėjo pelnyti dar vieną įvartį. 62 minutę oponentų vartininką nuginklavo Martinas Braithwaite‘as.

Rungtynių pabaigoje komandoms reikėjo atlaikyti tikrą nervų karą. 84 minutę iš aikštės buvo išvarytas antrą geltoną kortelę prieš save išvydęs „Sevilla“ ekipos krašto puolėjas Erikas Lamela. Negana to aistrų nesulaikiusiam svečių vyriausiajam strategui Julenui Lopategui raudona kortelė.

Tačiau, „Sevilla“ sugebėjo išsaugoti pergalingą rezultatą ir po šių rungtynių rikiuojasi 15 turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu, „Espanyol“ stovi laipteliu žemiau.