4 turas: "Werder" kyla į viršų © Eurofootball.lt
Po šeštadienį įvykusių ketvirtojo Bundesligos turo susitikimų lygoje liko tik dvi nepralaimėjusios komandos - "Bayern" ir "Schalke", tuo tarpu "Eintracht", "Bochum" bei "Arminia" patyrė pirmąsias nesėkmes ir nepasinaudojo proga bent iki sekmadienio vakaro būti lygos lyderiais.

Prie "Eintracht" klubo nesėkmės šiandien prisidėjo sunkiai sezoną pradėjusi "Werder" ekipa, namuose įveikusi svečius iš Frankfurto rezultatu 2-1. Savaitės viduryje prie pergalės prieš Zagrebo "Dinamo" įvarčiu prisidėjęs B. Sanogo pasižymėjo ir šiame mače, pelnydamas pirmąjį rungtynių įvartį. Po pertraukos antruoju komandos įvarčiu 42 tūkstančius gerbėjų pradžiugino P. Pasanenas, o mačo pabaigoje santykį sušvelnino "Eintracht" klubo veteranas M. Thurkas.

Taškų iškovoti ir toliau nesiseka į lygą šiemet sugrįžusiam "Hansa" klubui, kuris šįkart namuose minimaliu rezultatu pralaimėjo "Borussia" ekipai. "Hansa" žaidėjai pademonstravo kiek geresnį futbolą negu varžovai, tačiau neišnaudojo progų ir leido svečiams į Dortmundą išsivežti tris taškus. Lemiamą mačo įvartį T. Dollo treniruojamos komandos gretose 75-ąją minutę pelnė G. Federico: pirmąjį žaidėjo bandymą blokavo D. Pacheco, tačiau antruoju smūgiu G. Federico sėkmingai pasiuntė kamuolį į tinklą.

Kur kas labiau pasisekė kitam į Bundesligą sugrįžusiam klubui - "Zebrų" pravardę turinti "Duisburg" ekipa namuose 3-0 sutriuškino iki tol nepralaimėjusią "Arminia" komandą. Verta pastebėti, jog visi trys įvarčiai buvo įmušti per šešių minučių atkarpą antrojo kėlinio viduryje, o du kartus pasižymėjęs M. Ishiaku kartu su "Bochum" puolėju T. Bechmannu tapo rezultatyviausiais lygos žaidėjais.

Tiesa, pastarojo futbolininko ekipa šiandien iš Hanoverio grįžo be taškų - mačas prieš "Hannover" po permainingos kovos pralaimėtas 3-2 ir patirta pirmoji nesėkmė šiame sezone. Vis dėlto, stabilumas atakuojant buvo išlaikytas - "Bochum" ekipa jau ketvirtame mače iš eilės pelnė du įvarčius.

Pirmosios pergalės apmaudžiai nepavyko iškovoti praėjusiame sezone neblogai debiutavusiems "Cottbus" futbolininkams - išlyginamąjį įvartį svečiai iš Nurnbergo pelnė iki mačo pabaigos likus penkioms minutėms.

Šeimininkai "Cottbus" sėkmingiau pradėjo susitikimą ir nors Timo Rostas ir Evanas Skela pirmųjų progų neišnaudojo, 15-ąją mačo minutę D. Sörensenas ramiai realizavo vienuolikos metrų baudinį, taip išvesdamas savo ekipą į priekį.

Stadione susirinkę 14 tūkstančių žiūrovų dar labiau patikėjo sulauksiantys pirmosios pergalės po to, kai sužaidus kiek daugiau negu valandą antrąją geltoną kortelę už pražangą iš užnugario gavo "Nurnberg" puolėjas R. Vittekas. Net ir likę dešimtyje svečiai spaudė varžovus ir 85-ąją minutę po kampinio A. Wolfas smūgiu galva išlygino rezultatą.

Ilgiausiai nervus sirgaliams tampė "Hertha" futbolininkai, kurie rezultatu 2-1 pasibaigusiame mače prieš "Wolfsburg" pergalingą įvartį pelnė iki rungtynių pabaigos likus porai minučių.

Berlyno komanda išsiveržė į priekį prieš pertrauką, kai įvartį galvą pelnė M. Panteličius. Sužaidus apie valandą buvęs "Hertha" žaidėjas Marcelinho sėkmingai pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur buvęs A. Dejegahas smūgiu iš 15 metrų išlygino rezultatą. Pergalę sostinės klubui 88-ąją minutę puikiu tolimu smūgiu išplėšė po keitimo pasirodęs S. Okoronkwo.

Šeštadienio statistika

"%c00309" 1 - 1 "%c00208"
15' [1 - 0] Dennis Sörensen (11 m.)
85' [1 - 1] Andreas Wolf

63' Robert Vittek ("Nurnberg") pašalintas iš aikštės

"%c00016" 2 - 1 "%c00257"
35' [1 - 0] Boubacar Sanogo
79' [2 - 0] Petri Pasanen
85' [2 - 1] Michael Thurk

"%c00088" 3 - 2 "%c00010"
12' [1 - 0] Mike Hanke
37' [2 - 0] Jan Rosenthal
44' [2 - 1] Tommy Bechmann
66' [2 - 2] Marcel Maltritz (11 m.)
71' [3 - 2] Vahid Hashemian

"%c00258" 3 - 0 "%c00210"
64' [1 - 0] Maicon
68' [2 - 0] Manaseh Ishiaku
70' [3 - 0] Manaseh Ishiaku

"%c00101" 0 - 1 "%c00100"
76' [0 - 1] Giovanni Federico

"%c00105" 2 - 1 "%c00011"
38' [1 - 0] Marko Pantelic
64' [1 - 1] Ashkan Dejagah
88' [2 - 1] Solomon Ndubisi Okoronkwo