36 turas: "Rangers" mažina atsilikimą iki vieno taško © Eurofootball.lt
Šiandien buvo sužaisti penkeri Škotijos "Premier" lygos mačai - šešių stipriausių komandų grupėje tris svarbius taškus iškovojo Glazgo "Rangers" ekipa, išvykoje įveikusi "Kilmarnock" klubą, ir bent jau laikinai sumažinusi atsilikimą nuo Edinburgo "Hearts" klubo, tuo tarpu antra sostinės ekipa "Hibernian" patyrė visišką sutriuškinimą.

Mače tarp "Kilmarnock" ir "Rangers" šeimininkai išsiveržė į priekį 15- ąją minutę po to, kai pasižymėjo Colinas Nishas, tačiau pirmojo kėlinio pradžioje rezultatą po Steveno Smitho perdavimo išlygino Marvinas Andrewsas. 64-ąją minutę rezultatą svečių iš Glazgo naudai persvėrė Krisas Boydas, o rungtynių pabaigoje trečiąjį įvartį pridėjo M.Andrewsas. Po šios pergalės "Rangers" sumažino atsilikimą nuo antrojoje vietoje esančio "Hearts" iki 1 taško.

Kitame mače "Aberdeen" nesunkiai įveikė "Hibernian" komandą - du įvarčius nugalėtojams pelnė Steve`as Lovellas, po vieną pridėjo Stevie Crawfordas bei Ricky Fosteris. Rungtynės baigėsi triuškinančia Aberdyno ekipos pergale rezultatu 4-0.

Antrojo šešeto varžybose tris taškus į savo sąskaitą įsirašė "Inverness" ekipa, išvykoje minimalia persvara įveikusi "Livingston" komandos pasipriešinimą. Vienintelį rungtynių įvartį puikiu baudos smūgiu pelnė veteranas Barry Wilsonas. Po šio pralaimėjimo "Livingston" ekipa prarado net ir teorines galimybes kovoti dėl išlikimo stipriausioje Škotijos lygoje.

Dviejų turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje "Dundee United" namie nusileido "Falkirk" komandai, tačiau prieš varžovą turnyrinėje lentelėje išlaikė dviejų taškų pranašumą. Įvarčius nugalėtojams pirmajame kėlinyje pelnė Alanas Gow ir Danielis McBreenas.

Septintąją pergalę čempionate iškovojo "Dunfermline" klubas, kuris po atkaklios kovos rezultatu 3-2 nugalėjo "Motherwell" ekipą. Šeimininkai pirmavo po Jimo Petersono įvarčio 7 minutę, tačiau pirmojo kėlinio viduryje rezultatą išlygino Iainas Campbellas, dar po 9 minučių nuo 11 metrų žymos įmušė Markas Burchillas, o trečiąjį įvartį 50 minutę pelnė Gary Masonas. Visgi "Motherwell" pavyko sušvelninti persvarą, pasižymėjo Stephenas Craiganas, tačiau tai buvo viskas, ką pavyko pasiekti šeimininkų komandai.

Rytoj paskutines 36-ojo turo rungtynes žais čempionato lyderiai: Edinburgo "Hearts" savo aikštėje priims Glazgo "Celtic" klubą.

35 turo rezultatai

"%c00224" 4 - 0 "%c00192"
15` [1 - 0] Stevie Crawford
30` [2 - 0] Steve Lovell
54` [3 - 0] Steve Lovell
65` [4 - 0] Ricky Foster

"%c00228" 1 - 3 "%c00121"
27` [1 - 0] Colin Nish
51` [1 - 1] Marvin Andrews
64` [1 - 2] Kris Boyd
79` [1 - 3] Marvin Andrews

"%c00226" 0 - 2 "%c00259"
14` [0 - 1] Alan Gow
39` [0 - 2] Daniel McBreen

"%c00229" 0 - 1 "%c00227"
56` [0 - 1] Barry Wilson

"%c00230" 2 - 3 "%c00151"
7` [1 - 0] Jim Peterson
21` [1 - 1] Iain Campbell
30` [1 - 2] Mark Burchill (11 m.)
50` [1 - 3] Gary Mason
65` [2 - 3] Stephen Craigan