35 turas: "Lille" prarado viltis žaisti Čempionų Lygoje © Eurofootball.lt
Savaitgalį buvo sužaistos Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" 35-ojo turo rungtynės. Iki čempionato pabaigos likus vos trims turams tapo aišku, kad kitą sezoną UEFA Čempionų Lygoje tikrai nebeišvysime pastaraisiais metais Prancūzijos garbę joje gynusio "Lille" klubo.

Dar visai neseniai tarp lyderių buvę Lilio futbolininkai pastaruoju metu žaidžia labai nesėkmingai ir po sekmadienį patirto pralaimėjimo rezultatu 2-1 "Saint-Etienne" ekipai nusirito į 9-ąją turnyrinės lentelės vietą ir nuo trečiosios vietos, dar suteikiančios teisę žaisti ČEmpionų Lygoje atsilieka jau 10 taškų. Dabar norint prasimušti į Europą "Lille" reikia užimti 5-ąją turnyrinės lentelės vietą, kas reiškia, jog per likusius tris turus Lilio ekipa turi iškovoti visas tris pergales, o šiuo metu 5-ojo vietoje esantys "Marseille" futbolininkai nebeiškovoti nei taško.

Po savaitgalio lygiųjų 1-1 su "Le Mans" viltis išsigelbėti ir pasilikti "Ligue 1" beveik prarado "Nantes" klubas. Vienai garsiausių Prancūzijos ekipų norint išlikti dabar reikia iškovoti tris pergales ir tikėtis pagrindinių konkurentųū nesėkmių, tačiau atsižvelgus į tai, jog viso sezono metu "Nantes" savo varžovus įveikė vos 6 kartus, šį misija yra sunkiai įmanoma.

Šiuo metu, realiausi pretendentai į likusius du kelialapius į UEFA Čempionų Lygą yra savaitgalį pergales iškovoję "Lens" bei "Marseille" klubai ir lygiosiomis sužaidusi "Bordeaux" ekipa. Su jais pakovoti dar gali ir atitinkamai 5-oje ir 6-oje vietoje esantys "Rennes" bei "Toulouse" klubai, o taip pat ir teorinių vilčių dar turinčios "Sochaux", "Saint-Etienne" bei "Auxerre" ekipos.

35-ojo turo rezultatai:

"%c00023" 1 - 1 "%c00055"
47` [1 - 0] Eduardo Cisse
90` [1 - 1] Juninho

"%c00025" 1 - 0 "%c00255"
81` [1 - 0] Ireneusz Jelen

80` David Gigliotti ("Troyes") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 1 - 0 "%c00306"
89` [1 - 0] Anthony Le Tallec

"%c00093" 2 - 0 "%c00092"
84` [1 - 0] Seydou Keita
89` [2 - 0] Daniel Cousin

"%c00067" 0 - 0 "%c00064"

"%c00098" 1 - 1 "%c00066"
27` [1 - 0] Daysuke Matsui
90` [1 - 1] Claudiu Keseru

"%c00254" 3 - 0 "%c00090"
30` [1 - 0] Marc-Antoine Fortune
32` [2 - 0] Benjamin Gavanon (iš 11m.)
40` [3 - 0] Kim

"%c00307" 3 - 1 "%c00293"
41` [0 - 1] Nabil Taider
45` [1 - 1] Nicolas Marin
74` [2 - 1] Stephane Noro
89` [3 - 1] Gregory Pujol

"%c00146" 2 - 1 "%c00094"
31` [1 - 0] Matt Moussilou
58` [1 - 1] Kevil Mirallas
62` [2 - 1] Matt Moussilou

"%c00036" 1 - 2 "%c00071"
13` [1 - 0] Jeremy Menez
45` [1 - 1] Franck Ribery
84` [1 - 2] Mamadou Niang (iš 11m.)