35 turas: "Juventus" persvara ir toliau tirpsta © Eurofootball.lt
Šeštadienį Italijos čempionate įvyko visos 35 turo rungtynės, kuriose parodyta net dešimt raudonų kortelių. "Juventus" klubo, kuris per paskutines rungtynių minutes išsigelbėjo nuo pralaimėjimo "Lazio" ekipai, persvara prieš nugalėjusį "Milan" sumažėjo iki trijų taškų, pergalės taip pat šventė "Inter" bei "Fiorentina", tuo tarpu "Roma" nesugebėjo įveikti "Sampdoria" komandos. Be to, paiškėjo antrasis klubas, kitais metais neberungtyniausiantis stipriausioje Italijos lygoje - tai "Lecce" ekipa.

Turino "Juventus" komanda, pastaruoju metu demonstruojanti itin prastą žaidimą, savo stadione priemė "Lazio" ekipą, ir sužaidė su ja lygiosiomis 1-1. Turino komandą nuo pralaimėjimo prieš nuo 34 minutės dešimtyje žaidusio "Lazio" išgelbėjo rungtynių pabaigoje Davido Trezeguet įmuštas įvartis.

Romos klubas išsiveržė į priekį jau 29 minutę, kuomet Gorano Pandevo skersuotą kamuolį Tommaso Rocchi pasiuntė į atsarginio "Juventus" vartininko Christiano Abbiati saugomus vartus. Vos po penkių minučių "Lazio" saugas Ousmane`as Dabo pasiuntė kamuolį į vartus antrą kartą, tačiau teisėjas įvarčio neįskaitė dėl abejotinos nuošalės. Neįskaityto įvarčio autorius išreiškė savo nepasitenkimą teisėjui ir už tai buvo išvarytas iš aikštės.

Tad nuo 34 minutės svečiai iš Romos turėjo žaisti dešimtyje ir jiems pavyko išlaikyti persvarą iki pat 86 minutės, tačiau tuomet šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą - Davidas Trezeguet išorine kojos dalimi pasiuntė kamuolį į Angelo Peruzzi prižiūrimus vartus ir išplėšė savo komandai tašką.

Kitose rungtynėse "Milan" išvykoje rezultatu 3-1 palaužė "Messina" klubą nepaisant to, kad šeimininkai pirmieji įmušė įvartį. Šiose rungtynėse buvo parodytos net keturios raudonos kortelės. Tris iš jų gavo "Messina" žaidėjai, vieną - svečių komandos narys.

Šeimininkai išsiveržė į priekį šeštają rungtynių minutę. Baudos smūgio metu apgaulingą smūgį "Milan" vartininkas Dida atmušė tiesiai "Messina" žaidėjui Giuseppe Sculli ir šiam teliko pasiųsti kamuolį į vartus. Svečių padėtį dar labiau sukomplikavo traumos - dėl jų aikštę paliko ne tik gynėjas Alessandro Nesta ir saugas Kaka, bet ir pastarąjį pakeitęs Massimo Ambrosini.

Visgi dar prieš rungtynių pertrauką "Milan" išsiveržė į priekį. 33 minutę kamuolį į vartus pasiuntė Marekas Jankulovskis, o 43 minutę smūgiu iš 30-ies metrų pasižymėjo Gennaro Gattuso. Svečiai pergalę užtvirtino baigiantis rungtynėms, kuomet gynybine šeimininkų klaida pasinaudojo italas Alberto Gilardino, kuris įmušė trečiajį savo komandos įvartį ir sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio "Juventus" iki trijų taškų.

Kitas Milano klubas "Inter" namuose rezultatu 4-0 sutriuškino dėl išlikimo kovojantį "Reggina" klubą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė argentinietis Julio Ricardo Cruzas, pirmajį įvartį vilkėdamas "Inter" marškinėlius įmušė brazilas Cesaras, vienu tiksliu smūgiu pasižymėjo nigerietis Obafemi Martinsas.

Svarbią pergalę kovoje dėl dalyvavimo kitų metų Čempionų lygoje iškovojo "Fiorentina", kuri namuose Tuskanijos derbyje 2-1 įveikė "Empoli" komandą. Šeimininkai išsiveržė į priekį 43 minutę, kuomet pirmajį savo įvartį "Serie A" pelnė Manuelis Pasqualis. "Fiorentina" padvigubino skirtumą 58 minutę, kai Luisas Jimenezas smūgiu galva pelne antrajį savo komandos įvartį, ir nors 66 minutę "Empoli" po Christiano Rigano įvarčio sušvelnino skirtumą, tai buvo viskas ką svečiai galėjo padaryti.

Be įvarčių baigėsi susitikimas Italijos sostinėje tarp vietos "Roma" ir "Sampdoria". Šios lygiosios reiškia, kad "Roma" dar labiau nuo savęs leido atitrūkti "Fiorentina" klubui, kuris ją kovoje dėl ketvirtosios vietos lenkia jau trimis taškais.

Pagaliau nutraukė savo nesėkmių seriją "Livorno" komanda - jai namuose įtikinamai pavyko 3-1 įveikti "Palermo" ekipą. Svečių viltis iškovoti bent tašką palaidojo Cristiano Lucarelli "hat-trickas", kuris reiškė, kad "Palermo" klubas per pastarąsias dvi rungtynes praleido net šešis įvarčius.

Paskutinėmis minutėmis tašką svečiuose rungtyniaudama prieš atsigavusią "Udinese" komandą sugebėjo iškovoti Veronos "Chievo" ekipa. Rungtynės baigėsi rezultatu 1-1. Nors 77 minutę į priekį išsiveržė "Udinese", likus dvejoms minutėms iki mačo pabaigos teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į šeimininkų vartus, kurį realizavo rezultatyviausias "Chievo" žaidėjas šį sezoną Sergio Pellissier.

Tuo tarpu Pastaruoju metu puikiai rungtyniavusi "Parma" namuose nesugebėjo įveikti "Siena" klubo, ir susitikimas taip pat baigėsi rezultatu 1-1. Apylygėse rungtynėse svečiai pirmajame kėlinyje išsiveržė į priekį, tačiau 63 minutę "Parma" saugo Domenico Morfeo įvartis išlygino rezultatą.

Neįtikėtinose rungtynėse tarp šeimininkų "Ascoli" ir "Cagliari" užfiksuotos kovingos lygiosios 2-2. Nepaisant to, kad svečiai nuo 23 minutės žaidė devyniese, dėka dviejų puikiai šį sezoną rungtyniaujančio Davido Suazo pelnytų įvarčių klubui pavyko išplėšti lygiąsias.

Paskutines viltis išlikti stipriausioje lygoje prarado "Lecce" ekipa, kuri namuose nesugebėjo įveikti į žemesnį divizioną jau iškritusio "Treviso" klubo. Šeimininkai pirmavo po mačo pradžioje Mirko Vučiničiaus įmušto įvarčio, bet 83 minutę Reginaldo rezultatą išlygino ir pasmerkė "Lecce" ekipą iškritimui - abi komandos kitais metais rungtyniaus "Serie B" čempionate.

35 turo rezultatai:

"%c00038" 1 - 1 "%c00019"
29` [0 - 1] Tommaso Rocchi
86` [1 - 1] David Trezeguet

35` iš aikštės pašalintas Ousmane Dabo ("Lazio")

"%c00214" 1 - 3 "%c00062"
6` [1 - 0] Giuseppe Sculli
33` [1 - 1] Marek Jankulovski
44` [1 - 2] Gennaro Gattuso
90` [1 - 3] Alberto Gilardino

45` iš aikštės pašalintas Antonio Nocerino ("Messina")
87` iš aikštės pašalintas Giuseppe Sculli ("Messina")
90` iš aikštės pašalintas Salvatore Aronica ("Messina")
90` iš aikštės pašalintas Clarence Seedorf ("Milan")

"%c00037" 4 - 0 "%c00081"
16` [1 - 0] Julio Ricardo Cruz (11m)
23` [2 - 0] Obafemi Martins
28` [3 - 0] Cesar
90` [4 - 0] Julio Ricardo Cruz

"%c00143" 2 - 1 "%c00085"
43` [1 - 0] Manuel Pasqual
58` [2 - 0] Luis Jimenez
66` [2 - 1] Christian Rigano

"%c00028" 0 - 0 "%c00070"
88` iš aikštės pašalintas Philippe Mexes ("Roma")

"%c00213" 3 - 1 "%c00200"
4` [1 - 0] Alessandro Lucarelli (11m)
41` [2 - 0] Alessandro Lucarelli
51` [3 - 0] Alessandro Lucarelli
90` [3 - 1] Giovanni Tedesco

"%c00063" 1 - 1 "%c00068"
77` [1 - 0] Antonio Di Natale
88` [1 - 1] Sergio Pellissier (11m)

"%c00029" 1 - 1 "%c00080"
23` [0 - 1] Tomas Andres Guzman
64` [1 - 1] Domenico Morfeo

"%c00262" 2 - 2 "%c00216"
18` [1 - 0] Marco Ferrante
53` [1 - 1] David Suazo
64` [1 - 2] David Suazo
73` [2 - 2] Maurizio Domizzi (11m)

21` iš aikštės pašalintas Michele Canini ("Cagliari")
23` iš aikštės pašalintas Massimo Bega ("Cagliari")
89` iš aikštės pašalintas Domenico Cristiano ("Ascoli")

"%c00061" 1 - 1 "%c00263"
3` [1 - 0] Mirko Vucinic
83` [1 - 1] Reginaldo

32` iš aikštės pašalintas Cristian Ledesma ("Lecce")