34 turas: "Real" ir "Valencia" pergalės © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaisti likę 34-o Ispanijos čempionato turo susitikimai. Dvi pirmajame ketverte esančios komandos - Madrido "Real" ir Pamplonos "Osasuna" - iškovojo dramatiškas pergales pačioje rungtynių pabaigoje, o antroje vietoje žengianti "Valencia" per dešimt paskutinių minučių "sutrypė" Bilbao "Athletic" vienuolikę. Paskutinės turėjusios vykti rungtynės tarp "Sevilla" ir "Barcelona" buvo atšauktos dėl prastų oro sąlygų.

Madrido "Real" namuose sunkiai sekėsi rungtyniauti su čempionato autsaidere "Malaga" ekipa. Svečiai netgi pirmavo nuo pirmojo kėlinio vidurio, kai po "Real" gynėjo klaidos pasižymėjo Ricardo Bovio. Vis tik "Real" pavyko išlyginti rezultatą antrojo kėlinio viduryje, kai iš vienuolikos metrų baudinio, kurį uždirbo komandos kapitonas Raulis, pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs veteranas Zinedine`as Zidane`as. Pergalę paskutinę pagrindinio laiko minutę "Real" po Cicinho perdavimo išplėšė gynėjas Sergio Ramosas.

Tuo tarpu ketvirtoje vietoje žengianti Pamplonos "Osasuna" tik trečią pridėtinio laiko minutę išplėšė pergalę prieš "Mallorca", kai po individualaus reido pasižymėjo prancūzas saugas Ludovicas Delporte.

Svarbius taškus kovoje dėl kelialapio į UEFA taurę prarado La Korunijos "Deportivo", svečiuose pirmavę prieš "Cadiz" beveik visas rungtynes, tačiau galiausiai turėję tenkintis tik lygiosiomis. Verta paminėti tai, kad rezultatas buvo išlygintas, kai "Deportivo" žaidė dešimtyje, o dar po kelių minučių jie liko žaisti devyniese.

"Deportivo" nesėkme pasinaudojo ir prie jų priartėjo Madrido "Getafe", svečiuose 3-1 įveikę "Racing Santander", o šių metų "Karaliaus taurės" laimėtojai 2-0 įveikė Sevilijos "Betis" futbolininkus.

Sekmadienį vakare dar turėjo vykti rungtynės Sevilijoje tarp "Sevilla" ir čempionato lyderių "Barcelona", tačiau jos buvo atšauktos dėl audros. Likus mažiau nei valandai iki rungtynių pradžios pasipylęs lietus visiškai permirkdė aikštę ir ji tapo netinkama žaisti.

Statistika

Madrido "%c00003" 2 - 1 "%c00106"
22` [0 - 1] Ricardo Bovio
67` [1 - 1] Zinedine Zidane (11 m.)
90` [2 - 1] Sergio Ramos

"%c00039" 0 - 3 "%c00004"
81` [0 - 1] David Villa
84` [0 - 2] David Villa
86` [0 - 3] David Villa

"%c00253" 1 - 1 La Korunijos "%c00089"
8` [0 - 1] Iago
83` [1 - 1] Lucas Lobos

70` iš aikštės pašalintas Julian de Guzman ("Deportivo")
85` iš aikštės pašalintas Manuel Pablo ("Deportivo")

"%c00005" 1 - 3 Madrido "%c00212"
34` [0 - 1] Ivan Riki
37` [1 - 1] Antonito
61` [1 - 2] Ivan Riki
74` [1 - 3] Mariano Pernia

Barselonos "%c00102" 2 - 0 Sevilijos "%c00097"
22` [1 - 0] Daniel Jarque
58` [2 - 0] Raul Tamudo

57` iš aikštės pašalintas Pedro Contreras ("Betis")

"%c00021" 0 - 1 Pamplonos "%c00018"
90` [0 - 1] Ludovic Delporte