33 turas: Šeštasis iš eilės "Lyon" titulas © Eurofootball.lt
Savaitgalį Prancūzijos futbolo pirmenybėse vyko 33-ojo "Ligue 1" turo susitikimai. Į antrąją poziciją po keletos turų vėl sugrįžo didžiąją sezono dalį joje buvęs "Lens" klubas, o tuo tarpu "Lyon" ekipa užsitikrino jau šeštąjį iš eilės lygos nugalėtojų titulą.

"Lens" šeštadienį savo stadione priėmė lygos vidutinioką "Le Mans" klubą ir iškovojo pergalę rezultatu 2-0. Įvarčius nugalėtojams antrajame kėlinyje atitinkamai 57-ąją ir 89-ąją minutėmis pelnė veteranas Ericas Carriere ir Seydou Keita.

Tuo tarpu iki šio turo antroje vietoje žengęs ir sėkmingai pastaruoju metu rungtyniavęs "Toulouse" klubas išvykoje turėjo pripažinti "Rennes" ekipos pranašumą rezultatu 3-2 ir nukrito į trečiąją turnyrinės lentelės vietą. Šiose runtynėse po 30-ąją minutę pelnyto Achille Emana įvarčio "Toulouse" pirmoji išsiveržė į priekį, tačiau vėliau "Rennes" sugebėjo ne tik išlyginti tačiau ir persverti rezultatą. 76-ąją minutę Bryanas Bergougnoux dar kartą išlygino rezultatą, tačiau iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei dviems minutėms Bruno Cheyrou tiksliu smūgiu išplėšė savo ekipai pergalę.

Po šios "Toulouse" nesėkmės tapo aišku, kad šeštąjį iš eilės "Ligue 1" čempionų titulą šį sezoną iškovojo "Lyon" klubas, kuris iki pirmenybių pabaigos likus dar trims turams turi 17-os taškų pranašumą ir yra nebepavejamas.

Svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo "Ligue 1" šiame ture iškovojo bei didelį žingsnį į priekį žengė Paryžiaus "P.S.G" klubas, namuose net 4-0 sutriuškinęs vis mažiau vilčių išsigelbėti turintį "Nantes" klubą. Du įvarčius nugalėtojams šiose rungtynėse pelnė portugalas Pedro Pauleta, o po vieną pridėjo Jerome Rothenas ir Pegguy Luyindula.

33-ojo turo rezultatai:

"%c00023" 4 - 0 "%c00066"
16` [1 - 0] Pedro Pauleta
43` [2 - 0] Jerome Rothen
65` [3 - 0] Pedro Pauleta
66` [4 - 0] Pegguy Luyindula

"%c00067" 3 - 2 "%c00092"
30` [0 - 1] Achille Emana
63` [1 - 1] Jimmy Briand (Iš 11m.)
75` [2 - 1] Sylvain Marveaux
76` [2 - 2] Bryan Bergougnoux
88` [3 - 2] Bruno Cheyrou

"%c00307" 1 - 1 "%c00090"
88` [0 - 1] Bakary Kone (iš 11m.)
90` [1 - 1] Olivier Echouafni (į savo vartus)

"%c00254" 1 - 0 "%c00306"
41` [1 - 0] Benjamin Gavanon (iš 11m.)

"%c00071" 2 - 1 "%c00255"
54` [1 - 0] Djibril Cisse
79` [1 - 1] Ziad Jaziri
86` [2 - 1] Modeste M`Bami

"%c00036" 3 - 1 "%c00094"
43` [1 - 0] Camel Meriem
67` [2 - 0] Sylvain Monsoreau
76` [3 - 0] Jeremy Menez
85` [3 - 1] Abdulkader Keita

"%c00065" 1 - 1 "%c00293"
56` [0 - 1] Pierre-Andre Gignac
73` [1 - 1] Sebastien Grax

"%c00093" 2 - 0 "%c00098"
57` [1 - 0] Eric Carriere
89` [2 - 0] Seydou Keita