32 turas: "Lyon" prarado du taškus © Eurofootball.lt
Savaitgalį sužaistose Prancūzijos "Ligue 1" futbolo pirmenybių 32-ojo turo rungtynėse dar du taškus prarado ir šiokią tokią intrigą kovoje dėl pirmos vietos išlaiko čempionų titulą ginantis "Lyon", o tuo tarpu vis aukščiau turnyrine lentele kopia "Rennes" klubas.

"Lyon" šeštadienį savo aikštėje nesugebėjo įveikti turnyrinės lentelės apačioje žengiančio "Toulouse" klubo. Tuluzos futbolininkai pirmieji išsiveržė į priekį, kai pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje pasižymėjo Danielis Moreira. Vistik vos prasidėjus antrajam kėliniui "Lyon" po Johno Carew įvarčio rezultatą išlygino, tačiau tai buvo viskas, ką "Ligue 1" čempionai sugebėjo pademonstruoti - rungtynės taip ir baigėsi lygiosiomis 1-1.

Ir toliau turnyrine lentele į viršų sparčiai kyla sunkiai sezoną pradėjęs tačiau pastaruoju metu vieną pergalę po kitos skinantis "Rennes" klubas. Šį kartą Reno futbolininkai namuose 2-0 įveikė "Troyes" vienuolikę ir su 50 taškų šiuo metu užima 5-ąją vietą bei tik trimis atsilieka nuo 3-oje pozicijoje, suteikiančioje šansą rungtyniauti Čempionų Lygos turnyre, esančio "Lille" klubo.

Pastarasis šiame ture nesugebėjo palaužti autsaiderio "Strasbourg" ir sužaidęs tik lygiosiomis 2-2 prarado svarbius du taškus. Verta paminėti, jog "Strasbourg" žaidėjas Amara Diane rezultatą išlygino jau per teisėjo pridėtą laiką.

Šiuo "Lille" kluptelėjimu pasinaudojo antroje vietoje žengiantis ir vilčių pakovoti dėl čempionų titulo dar turintis "Bordeaux" klubas, namuose po jau pirmąją minutę pelnyto Denilsono įvarčio 1-0 įveikęs "Nice" ekipą ir padidinęs persvarą prieš "Lille" iki 7 taškų. Tiesa, "Bordeaux", kaip ir 9 taškais jį lenkiantis "Lyon" dar yra sužaidę rungtynėmis mažiau nei artimiausi jų persekiotojai.

Po du taškus šiame ture prarado ir taip pat dėl vietos kito sezono UEFA turnyruose kovojančios "Auxerre" ir "Marseille" ekipos. Pirmoji šeštadienį sužaidė nulinėmis lygiosiomis su pastaruoju metu blankoką žaidimą demonstruojančia "Saint-Etienne", o antroji nesugebėjo palaužti "Le Mans" pasipriešinimo - mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Centrinė turo dvikova vyko sekmadienį Monake, kur susitiko ne geriausius laikus išgyvenančios vietos "Monaco" ir Paryžiaus "P.S.G" ekipos. Pirmieji į priekį 16-ąją minutę išsiveržė "P.S.G" futbolininkai, kai įvartį pelnė Paulo Cesaras. Vistik "Monaco" antrojo kėlinio pradžioje po Ernesto Chevantono įvarčio sugebėjo rezultatą išlyginti.

Svarbią pergalę savaitgalį iškovojo dėl išlikimo "Ligue 1" kovojantis "Metz" klubas. Gana sėkmingai pastaruoju metu rungtyniaujantys "Metz" futbolininkai išvykoje 1-0 įveikė absoliučiu turnyro autsaideriu ir toliau liekantį "Ajaccio" klubą ir su 26 taškais dabar vos trimis atsilieka nuo 17-oje pozicijoje, garantuojančioje išlikimą aukščiausiame Prancūzijos futbolo divizione, esančio "Troyes" klubo.

32-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 1 - 1 "%c00092"
44` [0 - 1] Daniel Moreira
49` [1 - 1] John Carew

"%c00071" 1 - 1 "%c00098"
22` [1 - 0] Toifilou Maoulida
34` [1 - 1] James Fanchone

"%c00093" 2 - 1 "%c00065"
21` [1 - 0] Seydou Keita
35` [2 - 0] Pierre-Alain Frau
71` [2 - 1] Araujo Ilan

"%c00025" 0 - 0 "%c00146"

"%c00034" 2 - 2 "%c00094"
9` [0 - 1] Kader Keita
30` [1 - 1] Pintus Farnerud
79` [1 - 2] Kader Keita
90` [2 - 2] Amara Diane

"%c00026" 0 - 1 "%c00096"
71` [0 - 1] Abdelnasser Ouadah

"%c00067" 2 - 0 "%c00255"
24` [1 - 0] John Utaka
52` [2 - 0] John Mensah

"%c00254" 0 - 0 "%c00066"

"%c00064" 1 - 0 "%c00090"
1` [1 - 0] Denilson

"%c00036" 1 - 1 "%c00023"
16` [0 - 1] Paulo Cesar
52` [1 - 1] Javier Ernesto Chevanton