3 turas: "Messina" šokiruoja čempioną "Milan" © Eurofootball.lt
Trečiadienį Italijos "Serie-A" čempionate sužaistos dešimt trečiojo turo rungtynių. Antrą netikėtumą iš eilės pateikė lygos naujokas "Messina", praėjusiame ture namuose įveikęs "Roma" klubą, o dabar sensacingai nugalėjęs čempionų titulą ginantį "Milan".

Lyderio poziciją ir šimtaprocentinį rezultatą toliau išsaugo Turino "Juventus", išvykoje sutriuškinęs taškų dar neuždirbusią "Sampdoria". Kartu su pastarąja ekipa paskutinę vietą dalijasi Mariaus Stankevičiaus "Brescia", nusileidusi "Lazio" komandai ir patyrusi trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Pirmąjį laimėjimą pavyko iškovoti Milano "Inter" klubui - jam po įvarčio paskutinėmis minutėmis pavyko palaužti "Atalanta". Pergales taip pat šventė "Cagliari", "Reggina" ir "Bologna", "Roma" ir "Lecce" mačas baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis, o dviejuose susitikimuose įvarčių įmušta nebuvo.

Turnyrinė lentelė

3 turo rezultatai:
"%c00062" 1 - 2 "%c00214"
54' [1 - 0] Giuseppe Pancaro
55' [1 - 1] Domenico Giampa
59' [1 - 2] Riccardo Zampagna

"%c00070" 0 - 3 "%c00038"
19' [0 - 1] Alessandro Del Piero (11m.)
69' [0 - 2] Zlatan Ibrahimovic
86' [0 - 3] David Trezeguet

"%c00028" 2 - 2 "%c00061"
41' [0 - 1] Sasa Bjelanovic
54' [1 - 1] Antonio Cassano
59' [1 - 2] Valeri Bojinov
73' [2 - 2] Mancini

"%c00215" 2 - 3 "%c00037"
25' [1 - 0] Igor Budan
54' [1 - 1] Dejan Stankovic
79' [1 - 2] Alvaro Recoba
85' [2 - 2] Gianpaolo Pazzini
87' [2 - 3] Adriano

"%c00079" 0 - 2 "%c00019"
29' [0 - 1] Tommaso Rocchi
45' [0 - 2] Fernando Couto

45' Tommaso Rocchi ("Lazio") pašalintas iš aikštės

"%c00216" 2 - 0 "%c00080"
19' [1 - 0] Mauro Esposito
76' [2 - 0] David Suazo

"%c00068" 0 - 0 "%c00063"

"%c00200" 0 - 0 "%c00143"

"%c00029" 0 - 0 "%c00069"
12' [0 - 1] Tomas Locatelli
20' [0 - 2] Fabio Petruzzi
58' [1 - 2] Paolo Cannavaro

"%c00081" 2 - 1 "%c00213"
8' [1 - 0] Emilliano Bonazzoli
31' [1 - 1] Cristiano Lucarelli
60' [2 - 1] Giuseppe Colucci