29 turas: "Roma" pagaliau patyrė pralaimėjimą © Eurofootball.lt
Šiandien Italijoje buvo sužaistos šešerios 29 turo rungtynės, kuriose skaudžiai nudegė favoritai, o vienos rungynės buvo nutrauktos dėl prastų oro sąlygų.

"Roma" komanda pagaliau patyrė pralaimėjimą, rezultatu 2-3 išvykoje nusileidui "Ascoli" ekipai. Sostinės ekipos pergalę nulėmė tragiškai sužaistas pirmasis kėlinys, kuomet šeimininkai ir pelnė visus tris įvarčius. Antrajame kėlinyje "Roma" dar bandė išsigelbėti ir sugebėjo per trijų minučių atkarpą pelnyti du įvarčius, tačiau išlyginamajam įvarčiui pelnyti jėgų neužteko ir teko pripažinti varžovų pranašumą.

Visiškai skirtingai rungtynės susiklostė kitam sostinės klubui "Lazio". Ši ekipa namie užtikrintai 3-1 įveikė "Reggina" vienuolikę ir sugebėjo turnyrinėje lentelėje pakilti septintają vietą. Šeimininkus į priekį išvedė puikiai kamuolį per vartininką permetęs Paolo Di Cani, po dešimties minučių po to paties žaidėjo perdavimo antrajį įvartį savo komandai pelnė Tommaso Rocchi, o Romos klubo pergalę 68 minutę užtvirtino Goranas Pandevas - po dviejų minučių svečių pelnytas paguodos įvartis rungtynių baigčiai didesnio skirtumo nepadarė.

Dar vieną nesėkmę patyrė "Livorno, rezultatu 1-2 svečiuose nusileidęs vis sėkmingiau žaidžiančiam "Parma" klubui. Pirmajame kėlinyje abi komandos pelnė po vieną įvartį nuo 11 metrų žymos. 37 minutę pirmieji tai padarė šeimininkai, kuomet baudinį sėkmingai realizavo Fabio Simplicio, o prieš pat rungtynių pertrauką svečių gretose pasižymėjo Ibrahima Bakayoko. Visgi "Parma" sugebėjo išplėšti pergalę po 82 minutę pelnyto komandos legionieriaus iš Australijos Marko Bresciano įvarčio.

Netikėtą nesėkmę patyrė ir kitas dėl vietos kitų metų UEFA Taurėje kovojantis klubas "Chievo", kuris svečiuose taip pat rezultatu 1-2 nusileido dėl išlikimo lygoje kovojančiai "Empoli" ekipai. Prie šeimininkų pergalės daugiausiai prisidėjo Francesco Tavano. Po jo tikslaus perdavimo buvo pelnytas pirmasis įvartis ir pats žaidėjas įmušė antrajį savo komandos įvartį taip užtikrindamas "Empoli" komandai itin svarbius tris taškus.

"Palermo" namuose 2-0 įveikė krizę išgyvenančią "Udinese" ekipą. Šeimininkams pirmajį įvartį pelnė sausį iš "Udinese" į šią ekipą perėjęs puolėjas Davidas Di Michele. Antrajį įvartį įmušė irgi sausio mėnesį į "Palermo" atvykęs saugas Giovanni Tedesco.

Kitose rungtynėse "Messina" rezultatu 2-1 įveikė "Lecce" ekipą, o susitikimas tarp "Fiorentina" ir "Cagliari" buvo 29 minutę nutrauktos dėl labai stipraus vėjo.

Sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00262" 3 - 2 "%c00028"
20` [1 - 0] Fabio Quagliarella
24` [2 - 0] Massimo Paci
44` [3 - 0] Igor Budan
72` [3 - 1] Rodrigo Taddei
75` [3 - 2] Gianluca Comotto (į savo vartus)

88` iš aikštės pašalintas Christian Chivu ("Roma")

"%c00019" 3 - 1 "%c00081"
25` [1 - 0] Paolo Di Canio
36` [2 - 0] Tommaso Rocchi
68` [3 - 0] Goran Pandev
70` [3 - 1] Nicola Amoruso

"%c00029" 2 - 1 "%c00213"
37` [1 - 0] Fabio Simplicio (11m.)
45` [1 - 1] Ibrahima Bakayoko (11m.)
82` [2 - 1] Mark Bresciano

"%c00085" 2 - 1 "%c00068"
72` [1 - 0] Christian Rigano
80` [2 - 0] Francesco Tavano
83` [2 - 1] Matteo Brighi

"%c00200" 2 - 0 "%c00063"
53` [1 - 0] David Di Michele
64` [2 - 0] Giovanni Tedesco

"%c00214" 2 - 1 "%c00061"
27` [1 - 0] Erminio Rullo (į savo vartus)
44` [1 - 1] Babu
85` [2 - 1] Roberto Nanni