28 turas: "Werder" kyla į antrąją poziciją © Eurofootball.lt
Po šeštadienio Bundesligos susitikimų įvyko pasikeitimų lentelės viršuje - į antrąją vietą vėl sugrįžo formą atgaunantis "Werder" klubas, net 5-1 sumindęs iš Čempionų lygos savaitės viduryje iškritusią "Schalke". Teisę dalyvauti minėtame turnyre bent jau laukinai prarado žemiau pirmojo trejeto nusmukęs "Hamburg" klubas, namuose 0-1 pralaimėjęs autsaideriams "Duisburg".

Svarbią pergalę autsaiderių mače iškovojo "Cottbus" - minimaliu rezultatu įveikta "Arminia" ir padidintas atotrūkis nuo pavojingos zonos jau iki keturių taškų.

Kiti šio sezono nelaimėliai "Nurnberg" penktadienį savo mačo nebaigė dėl permirkusios aikštės. Per sužaistą pirmąjį kėlinį "Nurnberg" sugebėjo įgyti persvarą, o jų varžovai "Wolfsburg" nerealizavo vienuolikos metrų baudinio.

Rezultatai

"%c00208" ? - ? "%c00011"
35' [1 - 0] Ivan Saenko

46' rungtynės nutrauktos dėl permirkusios aikštės

"%c00016" 5 - 1 "%c00015"
19' [1 - 0] Frank Baumann
33' [2 - 0] Boubacar Sanogo
42' [2 - 1] Kevin Kuranyi
59' [3 - 1] Markus Rosenberg
76' [4 - 1] Ivan Klasnic
89' [5 - 1] Ivan Klasnic

"%c00010" 1 - 1 "%c00105"
27' [0 - 1] Rudolf Skacel
42' [1 - 1] Anther Yahia

"%c00342" 1 - 2 "%c00101"
30' [0 - 1] Fin Bartels
70' [1 - 1] Sebastian Freis
84' [1 - 2] Fin Bartels

"%c00309" 1 - 0 "%c00210"
51' [1 - 0] Ervin Skela (11 m.)

"%c00088" 2 - 1 "%c00257"
27' [0 - 1] Marco Russ
35' [1 - 1] Sergio Pinto
89' [2 - 1] Christian Schulz

61' Sergio Pinto ("Hannover") pašalintas iš aikštės

"%c00024" 0 - 1 "%c00258"
54' [0 - 1] Ivica Grlic