27 turas: "Real" pakilo į trečią vietą © Eurofootball.lt
Sekmadienį Ispanijos čempionato 27-ojo turo rungtynėse svarbią pergalę prieš turnyrinės lentelės kaimynus Madrido "Atletico" iškovoję "Zaragoza" futbolininkai priartėjo prie pirmojo ketvertuko, o Madrido "Real" namuose sunkiai įveikė beveik visas rungtynes dešimtyje žaidusius turnyro autsaiderius Taragonos "Gimnastic".

Rungtynėms Madride vos prasidėjus, svečių gynėjui Cesarui Navasui už paskutinės vilties pražangą buvo parodyta raudona kortelė ir "Gimnastic" liko dešimtyje. Tačiau "Real" išnaudoti kiekybinį pranašumą pavyko tik antrojo kėlinio pradžioje, kai po keitimo aikštėje pasirodęs Robinho išvedė šeimininkus į priekį, o rungtynėms artėjant į pabaigą Davidas Garcia į savus vartus nukreipė Raulio smūgiuotą kamuolį.

Po šios pergalės "Real" su 48 taškais pakilo į trečią turnyrinės lentelės vietą ir penkiais atsilieka nuo lyderių "Barcelona", kurie šeštadienį svečiuose net 4-0 sutriuškino Huelvos "Recreativo" futbolininkus.

Dvejos rungtynės sekmadienį baigėsi lygiosiomis 1-1: taip tarpusavyje sužaidė "Villarreal" ir San Sebastiano "Real Sociedad" bei Barselonos "Espanyol" ir Valensijos "Levante" vienuolikės.

Svarbią pergalę La Korunijoje prieš Madrido "Getafe" futbolininkus iškovojo vietos "Deportivo". Jie nugalėjo 1-0 ir kiek pagerino savo šansus dar pakovoti dėl kelialapio bent į Intertoto taurę.

Paskutinėse sekmadienio rungtynėse "Sevilla" namuose 2-0 palaužė Vigo "Celta" pasirpiešinimą ir toliau dalinasi pirmąja vieta su "Barcelona" futbolininkais.

Statistika

"Sevilla" 2 - 0 Vigo "Celta"
52` [1 - 0] Frederic Kanoute (11 m.)
90` [2 - 0] Alexander Kerzhakov

74` iš aikštės pašalintas Fabian Canobbio ("Celta")

Madrido "Real" 2 - 0 Taragonos "Gimnastic"
56` [1 - 0] Robinho
81` [2 - 0] David Garcia (į savus vartus)

6` iš aikštės pašalintas Cesar Navas ("Gimnastic")

La Korunijos "Deportivo" 1 - 0 Madrido "Getafe"
80` [1 - 0] Antonio Barragan

35` iš aikštės pašalintas Arizmendi ("Deportivo")

Barselonos "Espanyol" 1 - 1 Valensijos "Levante"
13` [0 - 1] Gustavo Reggi
19` [1 - 1] Luis Garcia

"Villarreal" 1 - 1 San Sebastiano "Real Sociedad"
40` [0 - 1] Savio
59` [1 - 1] Josico

79` iš aikštės pašalintas Cani ("Villarreal")

"Zaragoza" 1 - 0 Madrido "Atletico"
20` [1 - 0] Diego Milito