27 turas: "Inter" išplėšė pergalę © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos čempionate sužaistos 27-ojo turo varžybos. Po dar vieno laimėjimo kovą dėl vietos kitų metų Čempionų lygoje tęsia "Sampdoria", o "Inter" išplėšė pergalę paskutinėmis minutėmis įmušto 11 metrų baudinio dėka.

"Inter" namuose susitiko su "Lecce" ir nors pirmieji įmušė svečiai, kaip jau įprasta šį sezoną Milano ekipa atsigavo ir nugalėjo rungtynių laikui artėjant į pabaigą, kai 11 metrų baudinį realizavo Adriano, kuriam tai buvo pirmasis įvartis nuo praėjusių metų gruodžio.

Trečioje vietoje išliko "Sampdoria", savo aikštėje palaužusi 11 metrų baudinio neišnaudojusią "Chievo" komandą. Į penktą poziciją šoktelėjo "Palermo" klubas, pasinaudojęs netikėta "Bologna" pergale prieš "Udinese", ir po lygiųjų su "Livorno" aplenkęs varžovus.

Nepasisekė Romos "Lazio" ekipai, kuri išvykoje turėjo pripažinti "Messina" laimėjimą, nors du kartus pataikė į virpstą ir turėjo vieną abejotinai neįskaitytą įvartį. Namuose nugalėjo ir "Parma", dramatiškose rungtynėse paskutinėmis akimirkomis įveikusi "Cagliari".

Svarbią pergalę pasiekė "Brescia", varžovų aikštėje rezultatu 2-3 nugalėjusi turnyrinės lentelės kaimyną taip pat dėl išlikimo lygoje kovojantį "Siena" klubą, tuo tarpu "Fiorentina" namuose palaužė "Reggina" ir atitrūko nuo autsaiderių.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rungtynių statistika

"%c00143" 2 - 1 "%c00081"
49' [1 - 0] Giampaolo Pazzini
69' [2 - 0] Fabrizio Miccoli (11m.)
78' [2 - 1] Giuseppe Colucci

"%c00037" 2 - 1 "%c00061"
20' [0 - 1] Alex Pinardi
27' [1 - 1] Ivan Ramiro Cordoba
89' [2 - 0] Leite Adriano (11m.)

"%c00214" 1 - 0 "%c00019"
43' [1 - 0] Carmine Coppola

"%c00029" 3 - 2 "%c00216"
4' [0 - 1] Daniele Bonera (į savo vartus)
10' [1 - 1] Alberto Gilardino
17' [2 - 1] Cesare Bovo
90' [2 - 2] David Suazo
90+4' [3 - 2] Fabio Simplicio

65' Sebastian Frey ("Parma") pašalintas iš aikštės

"%c00070" 1 - 0 "%c00068"
81' [1 - 0] Andrea Gasbarroni (81)

80' John Mensah ("Chievo") pašalintas iš aikštės

"%c00080" 2 - 3 "%c00079"
40' [0 - 1] Luigi Di Biagio
45' [0 - 2] Andrea Caracciolo
53' [1 - 2] Enrico Chiesa
74' [1 - 3] Daniele Mannini
90' [2 - 3] Massimo Maccarone

90' Igor Tudor ("Siena") pašalintas iš aikštės

M.Stankevičius žaidė nuo 67 minutės

"%c00063" 0 - 1 "%c00069"
4' [0 - 1] Igli Tare

"%c00213" 2 - 2 "%c00200"
26' [0 - 1] Luca Toni
59' [1 - 1] Alessandro Lucarelli
64' [2 - 1] Luca Toni
73' [2 - 2] Dario Passoni

57' Cristian Zaccardo ("Palermo") pašalintas iš aikštės