27 turas: Favoritų nesėkmės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse vyko aštuonerios 27-ojo turo rungtynės, kuriose netikėtas nesėkmes patyrė varžybų favoritai.

Šį sezoną savo žaidimo niekaip atrasti negalintis "Monaco" Korsikoje netikėtai 2-0 pralaimėjo vietos "Nice" klubui. Įvarčius nugalėtojams pelnė Davidas Bellionas 8-ąją minutę iš 11 metrų baudinio bei Bakary Kone 76-ąją minutę. Po šios nesėkmės "Monaco" klubas iš 9-osios vietos nukrito net į 11-ąją.

Dar vieną nesėkmę patyrė ir viltis kovoti dėl antrosios turnyrinės lentelės vietos beveik prarado sostinės "P.S.G" klubas. Paryžiečiai namuose netikėtai minimaliu rezultatu nusileido vos šiemet po metų pertraukos į "Ligue 1" sugrįžusiam "Le Mans" klubui. Vienintelį rungtynių įvartį jau 5-ąją rungtynių minutę pelnė 11-os metrų baudynį realizvęs Cedricas Faure. Dabar "P.S.G" nuo antroje vietoje žengiančio "Bordeaux" atsilieka jau 12 taškų.

Pastarasis klubas šeštadienį išvykoje 0-2 palaužė "Ajaccio" ekipą. Įvarčius nugalėtojams pelnė Marouane Chamakhas bei Denilsonas. Po šios pergalės "Bordeaux" sumažino atsilikimą nuo pirmoje vietoje žengiančio "Lyon" klubo iki 7 taškų, tačiau pastarasis atsargoje dar turi atidėtas rungtynes su "Monaco" vienuolike.

Į trečiąją turnyrinės lentelės vietą po šio turo pakilo "Lille" ekipa. Lilio futbolininkai šeštadienį išvykoje 2-0 palaužė nesėkmingai pastaruoju metu rungtyniaujančią "Saint-Etienne" ekipą ir aplenkė "Auxerre" klubą, kuris netikėtai po pirmąją rungtynių minutę pelnyto Moumouni Dagano įvarčio nusileido "Sochaux" vienuolikei.

Triuškinamą pergalę po keletos nesėkmių iš eilės iškovojo "Rennes" klubas, namuose net 4-1 įveikęs dėl vietos Europos turnyruose kovojantį "Lens". Trys įvarčius nugalėtojams pelnė Johnas Utaka, o dar vieną pridėjo Olivier Monterrubio. "Lens" gretose paskutiniąją rungtynių minutę paguodos įvartį pelnė Danielis Cousinas.

27-ojo turo rezultatai:

"%c00090" 2 - 0 "%c00036"
8` [1 - 0] David Bellion (iš 11m.)
76` [2 - 0] Bakary Kone

"%c00026" 0 - 2 "%c00064"
32` [0 - 1] Marouane Chamakh
57` [0 - 2] Denilson

"%c00023" 0 - 1 "%c00098"
5` [0 - 1] Cedric Faure (iš 11m.)

"%c00067" 4 - 1 "%c00093"
37` [1 - 0] John Utaka
45` [2 - 0] John Utaka
74` [3 - 0] Olivier Monterrubio
78` [4 - 0] John Utaka
90` [4 - 1] Daniel Cousin

"%c00146" 0 - 2 "%c00094"
42` [0 - 1] Matthieu Debuchy
63` [0 - 2] Kader Keita

"%c00065" 1 - 0 "%c00025"
1` [1 - 0] Moumouni Dagano

"%c00092" 1 - 2 "%c00034"
6` [0 - 1] Pontus Farnerud
60` [0 - 2] Yacina Abdessadki
76` [1 - 2] Daniel Moreira

"%c00254" 0 - 1 "%c00255"
61` [0 - 1] Moncef Zerka