26 turas: "Sevilla" pralaimėjo autsaideriui © Eurofootball.lt
"Barcelona" ir Madrido "Real" lygiosiomis 26-ajame ture pasinaudoti nesugebėjo iki tol čempionato lydere buvusi "Sevilla", svečiuose 0-1 nusileidusi vienam lygos autsaiderių Taragonos "Gimnastic".

Taragonoje vykusiose rungtynėse pelnytas pergalingas įvartis buvo įmuštas likus žaisti 14 minučių, kai po puikaus Jose Maria Calvo perdavimo iš krašto virš dviejų gynėjų iššokęs buvęs Madrido "Real" puolėjas Javieras Portillo galva nukreipė kamuolį į vartus.

Pirmas "Sevilla" pralaimėjimas per paskutinias aštuonias Ispanijos čempionato rungtynes reiškė, kad šeštadienį 3-3 su "Real" sužaidusi "Barcelona" liko čempionato lydere, dėl geresnio įvarčių santykio lenkiančia tiek pat taškų turinčią "Sevilla".

"Zaragoza" išsaugojo penktą vietą turnyrinėje lentelėje, svečiuose sužaidusi 1-1 su Sevilijos "Betis", tačiau juos taškais pavijo Madrido "Atletico", namuose įtikinamai 2-0 įveikę La Korunijos "Deportivo" futbolininkus. "Atletai" į priekį išsiveržė jau trisdešimt aštuntą rungtynių sekundę, kai sulaukęs tolimo perdavimo argentinietis Luciano Galletti krūtine susistabdė kamuolį, pergudravo gynėją ir nuginklavo "Deportivo" vartininką Dudu Aouate.

"Atletico" ir toliau dominavo rungtynėse, tačiau pergalę įtvirtino tik 84-ą minutę, kai po L.Galletti perdavimo iš arti pasižymėjo ispanas Mista.

Paskutinę vietą užimantis "Real Sociedad" sekmadienį iškovojo pirmą pergalę per devynias rungtynes, kai namuose 3-1 įveikė "Mallorca" futbolininkus, nors nuo antrojo kėlinio vidurio žaidė dešimtyje.

Pirmą įvartį San Sebastiano klubo gretose nuo perėjimo sausį įmušė brazilas Savio, po beveik pusantrų metų pertraukos pasižymėjo Serbijos rinktinės puolėjas Darko Kovačevičius, o trečią įvartį įmušė saugas Xabi Prieto.

Vėlų sekmadienio vakarą "Valencia" Pamplonoje susikovė su "Osasuna" ir atsilikinėjo po Francisco Punalio 11 metrų baudinio 36 minutę, ir nors liko dešimtyje po Miguelio Angulo pašalinimo iš aikštės, paskutinę minutę išsigelbėjo pasižymėjus Fernando Morientesui.

Statistika

Madrido "Atletico" 2 - 0 La Korunijos "Deportivo"
1` [1 - 0] Luciano Galletti
84` [2 - 0] Mista

Vigo "Celta" 1 - 1 Bilbao "Athletic"
36` [1 - 0] Angel
71` [1 - 1] Artiz Aduriz

60` Pablo Garcia ("Celta") pašalintas iš aikštės

Madrido "Getafe" 1 - 1 Huelvos "Recreativo"
4` [0 - 1] Ikechukwu Uche
24` [1 - 1] Daniel Gueiza

Taragonos "Gimnastic" 1 - 0 "Sevilla"
76` [1 - 0] Javier Portillo

Santandero "Racing" 1 - 1 Barselonos "Espanyol"
6` [0 - 1] Albert Riera
10` [1 - 1] Ezequiel Garay (11 m.)

Sevilijos "Betis" 1 -1 "Zaragoza"
23` [0 - 1] Diego Milito
45` [1 - 1] Marcos Assuncao (11 m.)

89` Nano ("Betis") pašalintas iš aikštės

San Sebastiano "Real Sociedad" 3 - 1 "Mallorca"
27` [1 - 0] Savio
40` [1 - 1] Ariel Ibagaza
45` [2 - 1] Darko Kovacevic
90` [3 - 1] Xavier Prieto

73` Mikel Gonzalez ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės

"Osasuna" 1 - 1 "Valencia"
36' [1 - 0] Francisco Punal (11m.)
90' [1 - 1] Fernando Morientes

79' Miguel Angel Angulo ("Valencia") pašalintas iš aikštės