24 turas: Pirma D.Zoffo "Fiorentinos" pergalė © Eurofootball.lt
Sekmadienį Italijos pirmenybėse sužaisti 24-ojo turo susitikimai, kuriuose geriau sekėsi aikštės šeimininkams - iš svečių pergalę iškovojo tik šalies čempionas "Milan", dvejos rungtynės baigėsi lygiosiomis.

Lyderio poziciją išsaugojo lygos favoritas Turino "Juventus", nutraukęs dviejų pralaimėjimų iš eilės seriją ir namuose palaužęs ketvirtą vietą užimančią "Udinese" ekipą. Sunkiau išvykoje žaisti sekėsi "Milan" komandai, sugebėjusiai laimėti tik įvartį į savo vartus įsimušusio "Reggina" žaidėjo M.Zamboni dėka.

Pirmąją pergalę iškovojo "Fiorentina" treneris D.Zoffas, kurio auklėtiniai laimėjo svarbias rungtynes prieš "Parma" ir bent šiek tiek atitrūko nuo autsaiderių ketverto. Pastarajame esanti "Siena" namuose iškovojo lygiąsias su "Messina", laimėtojas neišaiškėjo ir "Bologna" susitikime su "Palermo".

Nesėkmingai pastaruoju metu rungtyniavusi "Brescia" vedama naujo trenerio namuose įveikė "Cagliari", kitas "lietuviškas" klubas "Livorno" minimalia persvara laimėjo prieš "Sampdoria", tuo tarpu "Lecce" sutriuškino "Chievo" ekipą.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rungtynių statistika

"%c00080" 2 - 2 "%c00214"
5' [0 - 1] Arturo Di Napoli
47' [1 - 1] Enrico Chiesa
67' [1 - 2] Alessandro Parisi (11m.)
83' [2 - 2] Davide Chiumiento

25' Daniele Portanova ("Siena") pašalintas iš aikštės

"%c00213" 1 - 0 "%c00070"
81' [1 - 0] Christiano Lucarelli

T.Danilevičius rungtynėms registruotas nebuvo

"%c00061" 3 - 0 "%c00068"
26' [1 - 0] Axel Cedric Konan
74' [2 - 0] Jaime Valdes
76' [3 - 0] Mirko Vucinic

"%c00038" 2 - 1 "%c00063"
1' [1 - 0] Zlatan Ibrahimovic
49' [2 - 0] Mauro German Camoranesi
90' [2 - 1] David Di Michele

"%c00143" 2 - 1 "%c00029"
47' [1 - 0] Giorgio Chiellini
81' [2 - 0] Fabrizio Miccoli
84' [2 - 1] Alberto Gilardino

"%c00079" 2 - 0 "%c00216"
5' [1 - 0] Davide Zoboli
90' [2 - 0] Andrea Caracciolo

54' A.Budel ("Cagliari") pašalintas iš aikštės

M.Stankevičius žaidė visas rungtynes

"%c00069" 1 - 1 "%c00200"
35' [0 - 1] Luca Toni
76' [1 - 1] Igli Tare

27' Andrea Sussi ("Bologna"), 68' Stefano Morrone ("Palermo") pašalinti iš aikštės

"%c00081" 0 - 1 "%c00062"
38' [0 - 1] Marco Zamboni (į savo vartus)