23 turas: Kovą dėl trečios vietos laimėjo "Sevilla" © Eurofootball.lt
Aštuonios Ispanijos čempionato 23-ojo turo rungtynės vyko sekmadienį. Didesnių staigmenų neužfiksuota ir pergales pasiekė favoritai, tarp jų ir Madrido "Real", pasiekęs septintą laimėjimą iš eilės, tuo tarpu "Sevilla" laimėjo kovą dėl trečios vietos.

"Real" išvykoje turėjo gerokai pavargti ir 36-ąją minutę jau atsilikinėjo po Pamplonos "Osasuna" įvarčio, tačiau rungtynėms einant į pabaigą svečiai išplėšė pergalę, abu įvarčius pelnydami pakartotinais bandymais vartininkui po baudos smūgių atmušus kamuolį prieš save.

Į trečiąją poziciją pakilo "Sevilla", dvikovoje dėl trečios vietos dviejų J.Baptistos įvarčių dėka įveikusi "Villarreal", kuriam šis pralaimėjimas buvo pirmasis po penkerių sėkmingų rungtynių serijos.

Taškais su į ketvirtą vietą nukritusia "Valencia" susilygino "Espanyol", paskutinėmis minutėmis palaužęs "Getafe", bei "Betis", aštuonių įvarčių fiestoje sužaidęs lygiosiomis su Bilbao "Athletic". Beje pastarosios rungtynės buvo antras kartas per tris savaites, kai "Athletic" sugebėjo atsigauti po trijų praleistų įvarčių ir vėliau įmušė keturis, tiesa šiame mače baskai dar vieną praleido.

Svarbias pergales iškovojo "Mallorca" ir "Malaga" ekipos, autsaiderių susitikimuose įveikusios atitinkamai "Albacete" ir "Numancia" komandas. "Real Sociedad" išvykoje nugalėjo Santandero "Racing", o "Atletico" ir "Levante" rungtynės baigėsi be įvarčių.

Turnyrinė lentelė

Sekmadienio rungtynių statistika

"%c00107" 2 - 1 "%c00086"
36' [1 - 0] Cesar Julio Baptista
82' [2 - 0] Cesar Julio Baptista (11m.)
88' [2 - 1] Juan Roman Riquelme (11m.)

85' Carrion Aitor Ocio ("Sevilla") pašalintas iš aikštės

"%c00005" 1 - 3 "%c00091
8' [0 - 1] Mikel Aranburu
10' [0 - 2] Kahveci Nihat
35' [0 - 3] Kahveci Nihat
57' [1 - 3] Silva Anderson

"%c00205" 0 - 1 "%c00106"
44' [0 - 1] Antonio Juan Rodriguez

32' L.Tevenet ("Malaga") pašalintas iš aikštės

"%c00021" 2 - 1 "%c00095"
27' [0 - 1] Mark Gonzalez
52' [1 - 1] Antoni Tuni
72' [2 - 1] Fernandez Luis Garcia (11m.)

"%c00102" 2 - 0 "%c00212"
90' [1 - 0] Antonio Soldevilla
90' [2 - 0] Raul Tamudo (11m.)

90' J.S.Broto ("Getafe") pašalintas iš aikštės

"%c00017" 0 - 0 "%c00197"
17' J.A.Culebras ("Levante") pašalintas iš aikštės

"%c00018" 1 - 2 "%c00003"
36' [1 - 0] Pierre Webo
76' [1 - 1] Michael Owen
79' [1 - 2] Ivan Helguera

"%c00039" 4 - 4 "%c00097"
4' [0 - 1] Ricardo Oliveira
11' [0 - 2] Sanchez Joaquin
24' [0 - 3] Ricardo Oliveira
31' [1 - 3] Ismael Urzaiz
34' [2 - 3] Ismael Urzaiz
47' [3 - 3] Carlos Gurpegi
69' [4 - 3] Francisco Yeste
80' [4 - 4] Ricardo Oliveira

74' A.Lembo ("Betis") pašalintas iš aikštės