22 turas: "Bordeaux" ir toliau antras © Eurofootball.lt
Šeštadienį buvo sužaisti septyneri Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 22-ojo turo susitikimai. Iki pirmenybių pabaigos likus 16-ai turų čempionate ir toliau užtikrintai pirmauja "Lyon" klubas, prieš artimiausius persekiotojus turintis 14-os taškų pranašumą.

Šiame ture "Lyon" vėl nepaliko jokių vilčių savo persekiotojams, išvykoje 0-2 palaužęs naujoką "Nancy". Abu įvarčius nugalėtojų ekipai pelnė brazilai Cacapa bei Fredas.

Dar vieną svarbią pergalę iškovojo ir antrąją poziciją išsaugojo "Bordeaux" klubas, išvykoje po atkaklios kovos minimaliu rezultatu palaužęs ir toliau nesėkmingai žaidžiantį "Monaco" klubą. Vienintelį rungtynių įvartį 69-ąją minutę pelnė Denilsonas.

Bordo ekipai ant kulnų lipą trečioje vietoje žengianti "Auxerre" elkipa. Osero futbolininkai po pirmojo kėlinio pabaigoje pelnyto Pegguy Luyindula įvarčio 1-0 įveikė "Lens" ekipą ir toliau nuo "Bordeaux" atsilieka vos vienu tašku.

Triuškinamą pergalę iškovojo ir į ketvirtąją poziciją bent laikinai pakilo "Lille" klubas, namuose nepalikęs jokių šansų nesėkmingai šį sezoną žaidžiančiai "Sochaux" ekipai, įveikdamas ją net 3-0. Vertą paminėti, jog pirmąjį rungtynių įvartį Mattas Moussilou pelnė jau pirmąją rungtynių minutę.

Autsaiderių dvikovoje pergalę 2-1 iškovojo ir iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos pagaliau pakilo "Strasbourg" klubas, įveikęs 18-oje vietoje likusį "Metz". Į paskutiniąją vietą po šio turo nukrito "Ajaccio" ekipa, paskutiniąją rungtynių minutę įsimušusi įvartį į savus vartus ir taip turėjusi pripažinti najoko "Le Mans" pranašumą.

Visi šeštadienio rungtynių rezultatai:

"%c00254" 0 - 2 "%c00055"
49` [0 - 1] Claudio Cacapa
84` [0 - 2] Fred

"%c00034" 2 - 1 "%c00096"
11` [1 - 0] Ulrich Le Pen (iš 11m.)
36` [2 - 0] Pascal Johansen
87` [2 - 1] Herve Tum

48` Mehdi Meniri ("Metz") pašalintas iš aikštės

"%c00025" 1 - 0 "%c00093"
45` [1 - 0] Pegguy Luyindula

"%c00098" 1 - 0 "%c00026"
90` [1 - 0] Antonio Carlos (į savo vartus)

"%c00066" 0 - 0 "%c00090"

"%c00036" 0 - 1 "%c00064"
69` [0 - 1] Denilson

"%c00094" 3 - 0 "%c00065"
1` [1 - 0] Matt Moussilou
45` [2 - 0] Romain Pitau (į savo vartus)
55` [3 - 0] Daniel Gygax