22 turas: "Bayern" vos išvengė nesėkmės © Eurofootball.lt
Šeštadienį prasidėjusiame 22-ajame Bundesligos ture, antrą kartą per pastaruosius tris mačus, taškus prarado lygos lyderiai "Bayern". Šįkart titulą ginantis bavarijos klubas vos išsigelbėjo nuo pralaimėjimo prieš "Hannover" vienuolikę.

Nors progų turėjo abi ekipos, pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių. Antroji mačo dalis labai prastai prasidėjo "Bayern" klubui – 51-ąją minutę, po susidūrimo su T.Brdaričiumi, aikštę dėl traumos privalėjo palikti svečių vartų sargas O.Kahnas. O dar po penkių minučių tas pats T.Brdaričius nuginklavo neseniai aikštėje pasirodžiusį M.Rensingą ir išvedė "Hannover" į priekį.

Po praleisto įvarčio svečiai stengėsi išlyginti rezultatą, tačiau puolėjams nesisekė išnaudoti progų, o įtampą dar labiau padidino į "Hannover" vartus neskirtas vienuolikos metrų baudinys, po to, kai "Hannover" gynejas D.Zurawas baudos aikštelėje lietė kamuolį ranka. Vis dėlto Miuncheno ekipa sugebėjo išgelbėti varžybas 89-ąją minutę, kai po W.Sagnolio "skerso", rezultatą smūgiu galva išlygino ekipos lyderis M.Ballackas.

Šios lygos lyderių lygiosios leido šiek tiek priartėti "Werder" klubui, kuris svečiuose minimaliu rezultatu sugebėjo palaužti "Borussia". Vienintelį mačo įvartį įmušė kroatas I.Klasničius, pelnydamas jau dešimtąjį savo įvartį šiame Bundesligos sezone. Pergalė leido "Werder" ekipai bent jau laikinai pakilti į antrąją vietą ir sumažinti atsilikimą nuo "Bayern" iki devynių taškų.

Pergalę rezultatu 1-0 iškovojo ir "Nurnberg" ekipa, namuose palaužusi svečius iš Wolfsburgo. Įvartis krito 16-ąją mačo minutę – prasiveržęs dešiniuoju kraštu D.Reinhardtas skersavo kamuolį į baudos aikštelę, toliau sekęs R.Vitteko smūgis nebuvo sėkmingas, tačiau pirmas prie kamuolio atsiduręs I.Saenko antruoju bandymu be vargo nuginklavo "Wolfsburg" vartininką. Po šio pralaimėto mačo "Wolfsburg" liko tryliktoje pozicijoje, tačiau klubą nuo iškritimo zonos skiria jau tik du taškai.

Sėkmingą kilimą aukštyn iš turnyrinės lentelės dugno pratęsė "Kaiserslautern" futbolininkai – šįkart jie namuose 2-0 nugalėjo "Arminia". Abu įvarčius nugalėtojams pelnė puikią formą pastaruoju metu demonstruojantis B.Sanogo – iš Dramblio kauko kranto kilęs puolėjas jau tris mačus iš eilės muša įvarčius. Po pergalės Kaiserslauterno klubas šoktelėjo į šešioliktąją poziciją ir taškais susilygino su "Mainz" ekipa, kuri turo susitikimą prieš "Stuttgart" žais sekmadienį.

Tuo tarpu "Koln" atsigavimu pasigirti tikrai negali. Šiame sezone į lygą sugrįžęs Kiolno klubas patyrė jau tryliktąją sezono nesėkmę, svečiuose 0-2 nusileidęs taip pat negeriausius laikus išgyvenančiam "Gladbach" klubui. Tai buvo vos antroji "Gladbach" pergalė per pastaruosius vienuolika mačų, tuo tarpu "Koln" reikalai dar prastesni - ekipa paskutinį kartą pergalės skonį jautė dar praėjusių metų rugsėjo viduryje.

Šeštadienio statistika

"%c00008" 3 – 2 "%c00258"
7` [1 – 0] Paul Freier
9` [2 – 0] Tranquillo Barnetta
42` [2 – 1] Klemen Lavric
65` [2 – 2] Klemen Lavric
85` [3 – 2] Dimitar Berbatov

77` Marino Biliskov ("Duisburg") pašalintas iš aikštės.

"%c00100" 0 – 1 "%c00016"
37` [0 – 1] Ivan Klasnic

"%c00088" 1 – 1 "%c00001"
56` [1 – 0] Thomas Brdaric
89` [1 – 1] Michael Ballack

"%c00105" 1 – 2 "%c00015"
6` [0 – 1] Gerald Asamoah
33` [1 – 1] Alexander Madlung
45` [1 – 2] Zlatan Bajramovic

66` Fabian Ernst ("Schalke") ir 85` Gilberto ("Hertha") pašalinti iš aikštės.

"%c00014" 2 – 0 "%c00210"
9` [1 – 0] Boubacar Sanogo
88` [2 – 0] Boubacar Sanogo

"%c00103" 2 – 0 "%c00256"
54` [1 – 0] Christian Lell (į savo vartus)
74` [2 – 0] Oliver Neuville

28` Roland Benschneider ("Koln") pašalintas iš aikštės.

"%c00208" 1 – 0 "%c00011"
16` [1 – 0] Ivan Saenko