22 turas: "Bayern" bei "Werder" pergalės © Eurofootball.lt
Šeštadienį Vokietijoje pergales pavyko iškovoti abiems čempionato lyderiams - "Bayern" palaužė "Schalke", o "Werder" po puikių M. Rosenbergo įvarčių pranoko "Borussia". Rungtynės Kotbuse tarp "Cottbus" bei "Stuttgart" klubų dėl stipraus vėjo buvo atšauktos.

Sėkmingai apsilankymas Gelsenkirchene baigėsi "Bayern" klubui - svečiai iš Miuncheno nugalėjo 1-0, o lemtingą įvartį po ilgos pertraukos Bundesligoje pelnė M. Klose. Kamuolys į tinklą, po Franko Ribery perdavimo iš krašto, atšoko nuo Vokietijos rinktinės puolėjo klubo.

Tai buvo pirmasis M. Kloses įvartis čempionate nuo praėjusių metų lapkričio pabaigos. "Schalke" įsirašė jau trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Artimiausi "Bayern" persekiotojai "Werder" 2-0 įveikė pastaruoju metu neprastus rezultatus demonstravusią "Borussia". Abu įvarčius nugalėtojams pelnė M. Rosenbergas - pirmąjį įmušė smūgiu kulnu apsisukant, stovėdamas beveik ant vartų linijos, antrąjį - smūgiu iš baudos aikštelės prieigų, prieš tai "išmaudęs" tris varžovų žaidėjus.

Visi rezultatai

Berlyno "%c00105" 2 - 0 "%c00258"
35' [1 - 0] De Araujo Caetano Rafael
37' [2 - 0] Marko Pantelic

"%c00088" 2 - 1 "%c00208"
28' [1 - 0] Arnold Bruggink
52' [1 - 1] Zvjezdan Misimovic
65' [2 - 1] Szabolcz Huszti

Brėmeno "%c00016" 2 - 0 Dortmundo "%c00100"
45' [1 - 0] Markus Rosenberg
63' [2 - 0] Markus Rosenberg

Rostoko "%c00101" 1 - 1 Bylefeldo "%c00210"
84' [0 - 1] Christian Eigler
86' [1 - 1] Fin Bartels

Gelsenkircheno "%c00015" 0 - 1 Miuncheno "%c00001"
14' [0 - 1] Miroslav Klose

"%c00342" 3 - 1 "%c00011"
22' [1 - 0] Mario Eggimann
28' [1 - 1] Marcel Schäfer
73' [2 - 1] Joshua Kennedy
90' [3 - 1] Alexander Iashvili