21 turas: "Zenit" tapo lyderiu © Eurofootball.lt
Rusijos "Premier" lygoje po sužaistų 21 turo susitikimų lyderio poziciją užėmė Sankt Peterburgo "Zenit", aplenkęs Samaros "Krylja Sovetov" ekipą.

Roberto Poškaus komandos pergalių seriją nutraukė Maskvos "Spartak" klubas, namuose nugalėjęs rezultatu 3-1. Tuo pasinaudojo "Zenit", kuris įveikė autsaiderį "Dinamo" ir pakilo į pirmąją vietą.

Čempionų lygos dalyviui "CSKA" reikėjo priešpaskutinės minutės įvarčio pergalei prieš "Saturn", ir surinkę 40 taškų "armiečiai" pasivijo Samaros klubą.

Ketvirtoje pozicijoje atsidūrė Maskvos "Lokomotiv", netikėtai išvykoje nusileidęs Krasnodaro "Kubanui". Nesėkmių seriją pratęsė "Torpedo", šį kartą pralaimėjęs "Shinnik" komandai.

Kitos trys turo rungtynės baigėsi lygiosiomis skirtingais rezultatais - po tašką gavo "Rotor", "Moskva", "Rostov", "Alanija", "Amkar" bei "Rubin" klubai.

Turnyrinė lentelė

21 turo statistika

"%c00114" 3 - 1 "%c00113"
10' [0 - 1] Jose Ivanildu de Sousa
18' [1 - 1] Roman Pavlyuchenko
27' [2 - 1] Alexander Samedov
45' [3 - 1] Nikita Bazhenov

(Robertas Poškus žaidė visas rungtynes)

"%c00111" 0 - 1 "%c00072"
89' Dmitriy Kirichenko

90' iš aikštės pašalinti Adrian Bastia, Jambulat Bazaev ("Saturn"), Vasiliy Berezutskiy, Yuri Zhirkov ("CSKA")

(Deividas Šemberas žaidė visas rungtynes)

"%c00122" 2 - 1 "%c00075"
16' [1 - 0] Ricardo Baiano
62' [2 - 0] Ricardo Baiano
67' [2 - 1] Dmitri Khokhlov

(Deividas Česnauskis rungtynėms registruotas nebuvo)

"%c00116" 1 - 1 "%c00118"
62' [1 - 0] Spartak Gogniev
64' [1 - 1] Hector Brakamonte

(Rolandas Džiaukštas žaidė visas rungtynes)

"%c00076" 3 - 1 "%c00112"
23' [1 - 0] Sergey Shtanyuk
30' [1 - 1] Igor Lebedenko
81' [2 - 1] Anton Khazov
90' [3 - 1] Alexandr Kulchiy

(Mantas Samusiovas žaidė iki 35 minutės)

"%c00115" 0 - 0 "%c00117"

(Nerijus Barasa žaidė visas rungtynes)

"%c00120" 2 - 2 "%c00074"
67' [1 - 0] Konstantin Paramanov
81' [1 - 1] Sillah Ebrima
84' [1 - 2] Andrey Fedorov
90' [2 - 2] Konstantin Paramanov

(Algis Jankauskas aikštėje nepasirodė)

"%c00110" 0 - 2 "%c00073"
2' [0 - 1] Alexandr Kerzhakov
20' [0 - 2] Alexandr Kerzhakov

79' iš aikštės pašalintas Daniel Kiritse, 90' Lukas Gartig (abu "Zenit")