21 turas: Lyderių nesėkmės © Eurofootball.lt
Trečiadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybėse buvo sužaistos devynerios 21-ojo turo rungtynės, kuriose neapsieita be staigmenų - nesėkmes patyrė abi pirmąsias vietas turnyre užimančios ekipos.

Antrąją nesėkmę iš eilės Prancūzijos pirmenybėse patyrė tvirtai pirmaujantis ir čempionų titulą ginantis "Lyon" klubas. Šį kartą Lijono futbolininkai namuose rezultatu 1-2 turėjo pripažinti praėjusių metų vicečempiono "Bordeaux" klubo pranašumą. 26-ąją minutę po Pablo Francios ir Johano Micoud įvarčių "Bordeaux" pirmavo rezultatu 2-0, o sušvelninti rezultatą "Lyon" pavyko tik antrajame kėlinyje, kai 63-ąją minutę pasižymėjo Fredas.

Šiuo lyderių kluptelėjimu jau antrą turą iš eilės nesugebėjo pasinaudoti iki tol antroje vietoje žengęs "Lens" klubas. Lano futbolininkai šiame ture išvykoje susitiko su lygos naujokais "Lorient" futbolininkais ir nusileido šiems rezultatu 1-0. Vienintelį rungtynių įvartį pačioje antrojo kėlinio pradžioje pelnė "Lorient" atakų lyderis Rafikas Saifi. Verta paminėti, kad "Lens" nuo 25-osios minutės buvo priversti rungtyniauti dešimtyje, kadangi raudoną kortelę prieš save išvydo ir iš aikštės buvo pašalintas Nenadas Kovačevičius.

Pasinaudojęs šia "Lens" nesėkme po šio turo į antrąją poziciją pakilo "Marseille" klubas, namuose rezultatu 3-1 įveikęs banguotai šį sezoną žaidžiančią "Auxerre" vienuolikę. Du įvarčius nugalėtojams pelnė vėl puikią formą demonstruojantis Franckas Ribery, o vieną įvartį pridėjo pastaruoju metu kritikos sulaukęs gynėjas Taye Taiwo. Tuo tarpu "Auxerre" gretose pasižymėjo šį sezoną ekipos atakų lyderiu tapęs lenkas Ireneuszas Jelenas.

Eilinę nesėkmę šiame ture patyrė Paryžiaus "P.S.G" klubas. Paryžiečiams, regis, nepadėjo ir tai, kad naujuoju ekipos treneriu praėjusią savaitę buvo paskirtas prieš du metus "Ligue 1" čempionų titulą su "Lyon" iškovojęs Paulis Le Guenas - sostinės klubas išvykoje rezultatu 1-0 turėjo pripažinti "Lille" pranašumą. Vienintelį rungtynių įvartį 75-ąją minutę pelnė "Lille" saugas Jeanas Makounas.

Pralaimėjimą šiame ture patyrė ir pastaruoju metu neblogą žaidimą demonstruojantis "Monaco" klubas. Kunigaikštystės ekipa savo žiūrovų akivaizdoje neprilygo "Rennes" klubui ir pralaimėjo rezultatu 0-2. Įvarčius nugalėtojams 49-ąją ir 79-ąją minutėmis atitinkamai pelnė Jimmy Briandas ir Etienne Didotas.

21-ojo turo rezultatai:

"%c00071" 3 - 1 "%c00025"
8` [1 - 0] Franck Ribery
16` [1 - 1] Ireneusz Jelen
38` [2 - 1] Franck Ribery
87` [3 - 1] Taye Taiwo

"%c00094" 1 - 0 "%c00023"
75` [1 - 0] Jean Makoun

"%c00293" 1 - 0 "%c00093"
49` [1 - 0] Rafik Saifi

25` Nenad Kovačevič ("Lens") pašalintas iš aikštės

"%c00065" 1 - 1 "%c00307"
22` [0 - 1] Joseph Desire Job
62` [1 - 1] Alvaro Santos

"%c00255" 1 - 0 "%c00066"
86` [1 - 0] Gael sanz

19` Gharib Amzine ("Troyes") pašalinats iš aikštės

"%c00306" 1 - 1 "%c00098"
39` [1 - 0] Sebastien Roudet
88` [1 - 1] Tulio De Melo

"%c00090" 0 - 1 "%c00092"
23` [0 - 1] Johan Elmander

"%c00036" 0 - 2 "%c00067"
49` [0 - 1] Jimmy Briand
79` [0 - 2] Etienne Didot

"%c00055" 1 - 2 "%c00064"
2` [0 - 1] Pablo Francia (iš 11m.)
26` [0 - 2] Johan Micoud
63` [1 - 2] Fred