2 turas: "Dinamo" ir "CSKA" lygiosios © Eurofootball.lt
Šeštadienį bei sekmadienį Rusijos "Premier" lygoje buvo žaidžiami 2-ojo turo mačai. Antrąją pergalę iškovojo bei vienvaldžiu čempionato lyderiu tapo "Moskva" klubas. "Dinamo" ir "CSKA" susitikimas baigėsi lygiosiomis, o "Zenit" išsivežė tris taškus iš Rostovo prie Dono.

Pirmosios šeštadienį į aikštę išbėgo "Khimki" ir "Kuban" ekipos. Pirmoje rungtynių pusėje nei vienai iš komandų pasižymėti nepavyko. Antrajame kėlinyje vienintelį rungtynių įvartį pelnė "Khimki" saugas Andrejus Tichonovas.

Rusijos sostinėje "Moskva" klubas priėmė Tomsko "Tom" vienuolikę. Maskviečiai į priekį išsiveržė jau 6-ąją minutę, kai pasižymėjo puolėjas Romanas Adamovas. Dar po dvidešimties minučių jis pridėjo ir antrąjį įvartį. Turėdami dviejų įvarčių persvarą "Moskva" futbolininkai ėmė žaisti atsargiau ir sugebėjo išsaugoti sau palankų rezultatą. Tai buvo jau antroji Maskvos klubo pergalė "Premier" lygoje.

Kitas sostinės klubas "Lokomotiv" susitiko su Kazanės "Rubin" ekipa. Rungtynes kiek aktyviau pradėjo "geležinkeliečiai", o primasis įvartis krito 21 minutę, kai pakėlus kampinį stipriu smūgiu galva kamuolį į vartus nukreipė "Lokomotiv" legionierius iš Brazilijos Rodolfo.

Visgi po 12 minučių svečiai sugebėjo išlyginti rezultatą: vienos iš kontraatakų metu kairiuoju kraštu prasiveržė Sergejus Budylinas, o jo perdavimą įvarčiu pavertė Lenaras Gilmulinas. Antrojo kėlinio pradžioje "Lokomotiv" atstatė savo persvarą, įvartį pelnė Razvenas Kočišius. Po šio įvarčio iniciatyvą visiškai perėmė maskvieičiai, tačiau daugiau įvarčių įmušti jiems nepavyko.

Sekmadienį vykusiose rungtynėse pirmąją pergalę čempionate iškovojo ambicingoji Sankt Peterburgo "Zenit" ekipa, po atkaklios kovos rezultatu 3-2 palaužusi "Rostov" ekipą. Šiose rungtynėse pasižymėti pavyko ir brangiausiam "Zenit" tarpsezonio pirkiniui Anatolijui Timoščiukui, už kurį Donecko "Shakhtar" klubui buvo sumokėta 15 milijonų eurų.

"Lietuviškas" Maskvos derbis tarp "Dinamo" ir "CSKA" ekipų baigėsi taikiai 1-1. Rungtynes kiek aktyviau pradėjo "Dinamo" futbolininkai, tačiau pirmajame kėlinyje nei vienai komandai pasižymėti nepavyko.

Antrasis kėlinys prasidėjo "CSKA" atakomis, o 61-ąją susitikimo minutę krito ir pirmasis įvartis: po "CSKA" saugo Dudu baudos smūgio Žydrūnas Karčemarskas nevykusiai krūtine atmušė kamuolį tiesiai priešais save, o šia proga pasinaudojo "armiečių" puolėjas Vagneris Love. Rezultatas tapo 1-0 "CSKA" naudai.

"Dinamo" bėdos tuo nesibaigė, 77 minutę iš aikštės buvo pašalintas jų gynėjas Leandro Fernandesas. Nepaisant to pačioje rungtynių pabaigoje "Dinamo" puolėjas Ruslanas Pimenovas sugebėjo išlyginti rezultatą, kai kovodamas su Sergejumi Ignaševičiumi pasiuntė kamuolį į "CSKA" vartų tinklą.

Pirmuosius tris taškus šiame sezone iškovojo Vladivostoko "Luch-Energia", svečiuose 1-0 nugalėjusi Ramenskojės "Saturn" ekipą.

2 turo statistika

"Khimki" 1 - 0 "Kuban"
62' [1 - 0] Andrej Tichonov

M.Samusiovas ("Khimki") rungtyniavo nuo 84 minutės

"Spartak Nalchik" 0 - 0 "Krylja Sovetov"

"Moskva" 2 - 0 "Tom"
6' [1 - 0] Roman Adamov
28' [2 - 0] Roman Adamov

"Lokomotiv" 2 - 1 "Rubin"
21'[1 - 0] Rodolfo
33'[1 - 1] Lenar Gilmullin
47'[2 - 1] Razven Kochish

"Rostov" 2 - 3 "Zenit"
9' [0 - 1] Konstantin Ziryanov
40' [0 - 2] Anatolij Timoshcuk
60' [0 - 3] Andrej Arshavin
62' [1 - 3] Mihajlo Pjanovic
82' [2 - 3] Iso Kanienda

"Spartak" 0 - 0 "Amkar"

85' iš aikštės pašalintas Mozart ("Spartak")

"Saturn" 0 - 1 "Luch-Energia"
66' [0 - 1] Beslan Adjinjal (11 m.)

"Dinamo" 1 - 1 "CSKA"
61' [0 - 1] Vagner Love
86' [1 - 1] Ruslan Pimenov

77' iš aikštės pašalintas Leandro Fernandez ("Dinamo")

Ž.Karčemarskas, A.Klimavičius ("Dinamo") bei D.Šemberas ("CSKA") žaidė visas rungtynes