19 turas: "Lens" jau antras © Eurofootball.lt
Savaitgalį buvo sužaisti Prancūzijos futbolo pirmenybių "Ligue 1" 19-ojo turo susitikimai, po kurių dar labiau padidėjo įtampa kovoje dėl antros vietos - dabar 9-ąją vietą nuo antrosios skiria vos 3 taškai.

Kaip jau skelbėme anksčiau, penktadienį pirmąją nesėkmę šį sezoną kiek netikėtai patyrė užtikrintai čempionate pirmaujantis bei čmpionų titulą ginantis "Lyon" klubas. Jis namuose net 1-3 turėjo pripažinti svečių "Lille" klubo pranašumą.

Tačiau šia "Lyon" nesėkme ryškiau pasinaudoti nepavyko bene neivienam už jo buvusiam klubui. Antroje vietoje iki šios žengusi "Auxerre" taip pat turėjo pripažinti varžovų pranašumą, minimaliu rezultatu nusileisdama "Nancy" vienuolikei.

Pergalės neiškovojo ir ketvirtoje vietoje žengęs "P.S.G" klubas, sužaidęs vos lygiosiomis 1-1 su turnyro autsaideriu "Ajaccio". Po šių rungtynių buvo viešai prabiltą, apie galimą kaitą sostinės ekipos trenerių štabe.

Puikią pergalę šiame ture iškovojo "Lens" ekipa, namuose 2-0 įveikusi "Le Mans" klubą ir į savo saskaitą įsirašiusi 7-ąją pergalę šiemet. Po šios pergalės "Lens" su 32 taškais pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Tiek pat taškų turi tačiau dėl blogesnio įmuštų bei praleistų įvarčių santykio viena pozicija žemiau žengia nulinėmis lygiosiomis turo rungtynes su "Nantes" ekipa baigęs "Bordeaux" klubas.

Ir toliau sėkmingai turnyrine lentele kyla "Monaco" klubas. Pagaliau savo žaidimą atrodo atradę kunigaikštystės ekipos futbolininkai šį savaitgalį nors ir minimaliu rezultatu, bet vistik palaužė "Toulouse" ekipą ir dabar su 31 tašku savo saskaitoje užima 5-ąją vietą.

19-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 1 - 3 "%c00094"
9` [0 - 1] Peter Odemwingie
61` [0 - 2] Matthieu Debuchy
69` [1 - 2] Sidney Govou
70` [1 - 3] Stephane Dumont

"%c00026" 1 - 1 "%c00023"
42` [0 - 1] Bonaventure Kalou
44` [1 - 1] Romain Rocchi

"%c00034" 0 - 1 "%c00071"
60` [0 - 1] Mamadou Niang

"%c00255" 2 - 1 "%c00065"
50` [1 - 0] Florian Boucasaud
57` [2 - 0] Ziad Jaziri
90` [2 - 1] Mickael Isabey

"%c00096" 1 - 0 "%c00090"
60` [1 - 0] Stephame Borbiconi

"%c00025" 0 - 1 "%c00254"
6` [0 - 1] Moncef Zerka (iš 11m.)

81` Cedric Lecluse ("Nancy") pašalintas iš aikštės

"%c00064" 0 - 0 "%c00066"

88` Aurelien Capoue ("Nantes") pašalintas iš aikštės

"%c00067" 0 - 1 "%c00146"
67` [0 - 1] Pascal Feindouno

87` Herita Ilunga ("Saint-Etienne") pašalintas iš aikštės

"%c00093" 2 - 0 "%c00098"
31` [1 - 0] Aruna Dindane
90` [2 - 0] Daniel Cousin

54` Aruna Dindane ("Lens") pašalintas iš aikštės
64` Vinicius De Melo ("Le Mans") pašalintas iš aikštės

"%c00036" 1 - 0 "%c00092"
85` [1 - 0] Olivier Kapo (iš 11m.)