17-mečio A. Fati dublis per mažiau nei dvi minutes padovanojo "Barcai" pergalę Ispanijoje

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos likusios šešerios 22-ojo turo rungtynės.

Pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Barcelona" komanda, kuri vedama Ansu Fati ir Lionelio Messi rezultatu 2:1 pranoko Valensijos "Levante".

Abu pergalingi įvarčiai krito vienas po kito. 30-ąją minutę po Lionelio Messi perdavimo A. Fati pasižymėjo pirmąkart, o nepraėjus ne pilnai minutei po dar vieno argentiniečio perdavimo įmušė ir antrąjį įvartį.

Abu įvarčius 17-metis ispanas pasiekė per 102 sekundes. Be to, jis tapo jauniausiu žaidėju Ispanijos pirmenybių istorijoje, pasižymėjusiu dubliu.

Antrajame kėlinyje katalonai dar sulaukė pasipriešinimo ir dėka Marco-Andre ter Stegeno nepraleido greito įvarčio. Paskutinėmis rungtynių minutėmis "Levante" ekipai galiausiai pavyko nubausti varžovus, tačiau įvartis situacijos jau nebekeitė.

"Barcelona" po pergalės išsaugojo trijų taškų deficitą prieš pirmaujantį Madrido "Real".

Kitose rungtynėse taškus namų aikštėje prarado "Sevilla", kuri išsiskyrė lygiosiomis 1:1 su "Alaves". Šia dovanėle pasinaudojo Madrido "Getafe", kuri po pergalės prieš Bilbao "Athletic" pakilo į trečiąją poziciją.

Įvarčiu "Villarreal" gerbėjams prisistatė Paco Alcaceras, kuris padėjo įveikti Pamplonos "Osasuna" futbolininkus. Dar kitos akistatos baigėsi "Leganes" pergale bei "Eibar" – "Real Betis" lygiosiomis.

"Barcelona" 2 - 1 "Levante"
30' [1 - 0] A. Fati
31' [2 - 0] A. Fati
90+2' [2 - 1] R. Rochina

"Leganes" 2 - 1 "Real Sociead"
20' [0 - 1] A. Isak
49' [1 - 1] K. Omeruo
90+4' [2 - 1] Oscar

"Eibar" 1 - 1 "Real Betis"
7' [0 - 1] N. Fekir
15' [1 - 1] F. Orellana (11 m. baudinys)

"Athletic Bilbao" 0 - 2 "Getafe"
36' [0 - 1] D. Suarez
50' [0 - 2] J. Mata (11 m. baudinys)

"Sevilla" 1 - 1 "Alaves"
70' [0 - 1] Joselu
77' [1 - 1] L. Ocampos (11 m. baudinys)

"Villarreal" 3 - 1 "Osasuna"
45' [1 - 0] P. Alcacer
48' [1 - 1] Aridane
54' [2 - 1] R. Pena
59' [3 - 1] S. Cazorla (11 m. baudinys)