17-mečio A. Fati dublis per mažiau nei dvi minutes padovanojo "Barcai" pergalę Ispanijoje

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sekmadienį buvo sužaistos likusios šešerios 22-ojo turo rungtynės.

Pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Barcelona" komanda, kuri vedama Ansu Fati ir Lionelio Messi rezultatu 2:1 pranoko Valensijos "Levante".

Abu pergalingi įvarčiai krito vienas po kito. 30-ąją minutę po Lionelio Messi perdavimo A. Fati pasižymėjo pirmąkart, o nepraėjus ne pilnai minutei po dar vieno argentiniečio perdavimo įmušė ir antrąjį įvartį.

Abu įvarčius 17-metis ispanas pasiekė per 102 sekundes. Be to, jis tapo jauniausiu žaidėju Ispanijos pirmenybių istorijoje, pasižymėjusiu dubliu.

Antrajame kėlinyje katalonai dar sulaukė pasipriešinimo ir dėka Marco-Andre ter Stegeno nepraleido greito įvarčio. Paskutinėmis rungtynių minutėmis "Levante" ekipai galiausiai pavyko nubausti varžovus, tačiau įvartis situacijos jau nebekeitė.

"Barcelona" po pergalės išsaugojo trijų taškų deficitą prieš pirmaujantį Madrido "Real".

Kitose rungtynėse taškus namų aikštėje prarado "Sevilla", kuri išsiskyrė lygiosiomis 1:1 su "Alaves". Šia dovanėle pasinaudojo Madrido "Getafe", kuri po pergalės prieš Bilbao "Athletic" pakilo į trečiąją poziciją.

Įvarčiu "Villarreal" gerbėjams prisistatė Paco Alcaceras, kuris padėjo įveikti Pamplonos "Osasuna" futbolininkus. Dar kitos akistatos baigėsi "Leganes" pergale bei "Eibar" – "Real Betis" lygiosiomis.

"Barcelona" 2 - 1 "Levante"
30' [1 - 0] A. Fati
31' [2 - 0] A. Fati
90+2' [2 - 1] R. Rochina

"Leganes" 2 - 1 "Real Sociead"
20' [0 - 1] A. Isak
49' [1 - 1] K. Omeruo
90+4' [2 - 1] Oscar

"Eibar" 1 - 1 "Real Betis"
7' [0 - 1] N. Fekir
15' [1 - 1] F. Orellana (11 m. baudinys)

"Athletic Bilbao" 0 - 2 "Getafe"
36' [0 - 1] D. Suarez
50' [0 - 2] J. Mata (11 m. baudinys)

"Sevilla" 1 - 1 "Alaves"
70' [0 - 1] Joselu
77' [1 - 1] L. Ocampos (11 m. baudinys)

"Villarreal" 3 - 1 "Osasuna"
45' [1 - 0] P. Alcacer
48' [1 - 1] Aridane
54' [2 - 1] R. Pena
59' [3 - 1] S. Cazorla (11 m. baudinys)

Straipsnio įvertinimas: 0 3
  • ted

Cia tas messis gajdziu gajdys kaip reta kazkoks numyletinis, pagalvokit ronaldo vakar saltakraujiskai realizavo 2 ivarcius ir iskovojo komandai svarbia pergale ir gavo 8,3 ivertinima o sitas vaflis netgi paskaiciavus algoritma turejo galimybe pramusti pro sali du pendelius paskandinti savo komanda ir vistiek butu gaves didesni ivertinima nei 8,3 tai ko jus cia dar giriat sita pedobearda matot juk kad isvis jis kitaip vertinamas cia gajdziu numyletinis

• +1
  • carlos

Jeigu pirmo įvarčio per klyną metu gal ir sunku buvo reaguoti, tai antras visiškai vartininko, labai krito į akis, kad nors barca dafigą gynybje erdvių atverdavo, kiek išeidavo trys ant trijų ir panašias situacijas visiškai sufailindavo su paskutiniu pasu, sunku taip kažką camp nou pasiekti

• +1
  • tanas

Net trys Vaidoshius paklodės apie Barsą.... spėju, kad kažkas su MC negerai?

• +19
  • Gnomo kekse

Svarbiau su nauju treneriu ne rezultatas o zaidimas, o zaidimas atrodo geriausiai nuo 2017 m. Aisku dar ne visi zaidejai apsiprato po Valverdes autobusu namie 😀

• -5
  • forza juve

Kokie jus visi durni, Barca su Fati siandien visai neblogai zaide. Tiesa sakant galvoju gal reik sirgti uz Fati, paauges ateis I Juventus su Ronce zaisti, nes geras zaidejas ir uz Gnoma geriausias. Net pavydas ima, kad pas Cigonus jis