12 turas: "Wolfsburg" sutriuškintas © Eurofootball.lt
Prasidėjo dvyliktasis Bundesligos turas. Šeštadienį buvo sužaisti septyni susitikimai. Sensaciją pateikė "Nürnberg" klubas, namuose net 4-0 sutriuškinęs čempionato lyderį "Wolfsburg" ekipą. Net tris įvarčius šiame mače įmušė Marekas Mintalas.

Šia lyderio nesėkme gali džiaugtis vienas lygos favoritų Miuncheno "Bayern", namuose 3-0 įveikęs svečius iš Hanoverio ir sumažinęs atsilikimą iki minimumo. Įvarčius bavarams mušė %p00032, Rojus Makaajus (%p00036) ir Paolo Guerrero.

Čempionų titulą ginantis Brėmeno "Werder" nedaug trūko iki pergalės Berlyne prieš "Hertha", tačiau A.Madlungas paskutinę minutę išplėšė tašką. Lygiosiomis baigėsi ir "Mainz" rungtynės prieš "Gladbach" bei "Bochum" susitikimas su "Kaiserslautern".

Kitose varžybose "Bayer" klubo žaidėjai pademonstravo tvirtą charakterį ir iškovojo pergalę prieš "Freiburg" 4-1, nepaisant to, kad pirmieji praleido įvartį. Tuo tarpu turnyrinės lentelės kaimynui "Arminia" pralaimėjęs Dortmundo "Borussia" klubas nukrito per vieną poziciją.

Turnyrinė lentelė

Visi šeštadienio varžybų rezultatai

"%c00105" 1 - 1 "%c00016"
80' [0 - 1] Angelos Charisteas
90' [1 - 1] Alexander Madlung

"%c00210" 1 - 0 "%c00100"
8' Delron Buckley

"%c00208" 4 - 0 "%c00011"
1' [1 - 0] Marek Mintal
28' [2 - 0] Marek Mintal
45' [3 - 0] Markus Schroth
49' [4 - 0] Marek Mintal

"%c00209" 1 - 1 "%c00103"
13' [0 - 1] Vaclav Sverkos
58' [1 - 1] Nikolce Noveski

"%c00010" 1 - 1 "%c00014"
26' [0 - 1] Herve Nzelo-Lembi
62' [1 - 1] Vratislav Lokvenc

"%c00008" 4 - 1 "%c00013"
29' [0 - 1] Soumaila Coulibaly
48' [1 - 1] Paul Freier
53' [2 - 1] Jacek Krzynowek
88' [3 - 1] Paul Freier
89' [4 - 1] Andrey Voronin

"%c00001" 3 - 0 "%c00088"
3' [1 - 0] Claudio Pizarro
80' [2 - 0] Roy Makaay
90' [3 - 0] Paolo Guerrero