11-oji EURO 2020 diena: kova dėl antrosios vietos C grupėje ir paskutinis danų šansas © AFP nuotr.

Pirmadienį savo EURO 2020 grupių etapo kovas pabaigs B ir C grupių komandos.

Sumaištis B grupėje 

Šioje grupėje aišku tik tai, kad į aštuntfinalį keliauja belgai, bet net ir aukščiausią FIFA reitingą turinti komanda kol kas nėra rami dėl pirmosiose vietos grupėje.

Belgijos laukia Suomijos išbandymas ir kaip ironiškai beskambėtų, suomiai vis dar pretenduoja į pirmąją vietą grupėje. Aišku, tam suomiams šiandien reikia laimėti, kas nėra itin realu, matant tai, kaip belgai sužaidė pirmąsias dvejas rungtynes. Vieni čempionato favoritų turėjo šiek tiek problemų su danais, tačiau jas labai greitai likvidavo aikštėje pasirodęs Kevinas De Bruyne.

Nors belgai laimėjo pirmąsias dvejas rungtynes, pralaimėjimas šiandien reikštų, kad komanda gali nukristi net iki trečiosios vietos grupėje, o lygiosios garantuotų pirmąją poziciją.

Kitoje poroje šioje grupėje šiandien laukia Danijos ir Rusijos dvikova. Abi šios komandos dar kovoja dėl vietos atkrintamosiose, nepaisant to, kad danai turi nulį taškų. Vis tik net ir turėdami nulį taškų danai realiai pretenduoja užimti net antrąją vietą grupėje, jei pavyktų nugalėti rusus, o suomiai pralaimėtų belgams. Tuomet viską lemtų įvarčių santykis, todėl danams reikalinga pergalė kuo didesniu įvarčių skirtumu.

Rusų situacija kur kas komfortabilesnė. Šiai rinktinei šį vakarą užtenka lygiųjų ir jei suomiai nepateiks sensacijos, tai garantuotų antrąją vietą grupėje Rusijai.

Įdomu tai, kad nors danai kol kas neturi taškų, lažybininkai būtent šios komandos šansus žengti į kitą etapą, neskaitant Belgijos, B grupėje vertina geriausiai.

C grupėje – kova dėl antrosios vietos

C grupėje situacija gerokai paprastesnė. Nyderlandai čia jau yra užsitikrinę pirmąją vietą ir mačą su Šiaurės Makedonija gali pasitikti visiškai atsipalaidavę. Joks spaudimas neslėgs iš Šiaurės Makedonijos futbolininkų pečių, kadangi net ir pergalė šį vakarą jiems nesuteiktų net teorinių vilčių pakilti bent iki trečiosios vietos.

Šioje grupėje šiandien viskas spręsis Bukarešte, kur laukia Ukrainos ir Austrijos dvikova. Abi šios komandos kol kas turi po tris taškus, todėl galės tarpusavyje išsiaiškinti antrosios vietos likimą.

Kiek geresnėje situacijoje dėl įvarčių santykio yra Ukraina, kuriai šiandien net lygiosios garantuotų antrąją vietą grupėje. Austrams lygiosios neleistų pakilti aukščiau trečiosios vietos, tačiau keturių taškų turėtų pakakti norint žengti tolyn kaip vienai geriausių trečiąją vietą užėmusių komandų.

Net ir pralaimėjimas šiose rungtynėse nė vienai komandai kol kas neužkirstų kelio į aštuntfinalį, tačiau tuomet jau tektų žvalgytis į kitų grupių trečiąsias vietas.

11-osios dienos rungtynių tvarkaraštis:

19:00 Šiaurės Makedonija – Nyderlandai

19:00 Ukraina – Austrija

22:00 Suomija – Belgija

22:00 Rusija – Danija

Straipsnio įvertinimas: 3 3
 • Artūras

  palaikom Ukrainą, itin džiugina jų jauna komanda.

  • +13
 • Kei

  Labai laukiu danu pergales pries ruskius,tikekimes taip ir bus

  • +3
 • Artūras

  palaikom Ukrainą, itin džiugina jų jauna komanda.

  • +13
 • Kei

  Labai laukiu danu pergales pries ruskius,tikekimes taip ir bus

  • +3
 • Kei

  Labai laukiu danu pergales pries ruskius,tikekimes taip ir bus

  • +3
 • Artūras

  palaikom Ukrainą, itin džiugina jų jauna komanda.

  • +13

Kitos naujienos