10 turas: "Valencia" krizė tęsiasi © Eurofootball.lt
Sekmadienį buvo sužaisti likę aštuoni 10-ojo Ispanijos futbolo pirmenybių ("La Liga") turo susitikimai, po kurių čempionate ir toliau užtikrintai pirmauja "%c00006" ekipa.

Didžiausią turo staigmeną pateikė autsaiderė "Getafe", namuose įveikusi čempionų titulą ginančią "Valencia" minimaliu rezultatu 1-0. Verta paminėti tai, jog "Valencia" paskutinį kartą pergalę šventė rugsėjo 26-ąją, kai rezultatu 2-0 buvo įveikta Santandero "Racing" ekipa.

Tuo tarpu kita Valensijos ekipa "Levante", sugrįžusį į "La Liga" po daugelio metų pertraukos ir toliaus stebina Ispanijos futbolo gerbėjus savo sėkmnigu žaidimu - šiuo metu iš trijų lygoje žaidžiančių Valensijos regiono ekipų ("Valencia", "Villarreal" ir "Levante" - aut. pastaba) ji užima aukščiausią poziciją. Šiame ture "Levante" minimaliu rezultatu įveikė Bilbao "Athletic" klubą.

Ir toliau sėkmingą žaidimą demonstruoja po krizės atsigaunantis karališkasis Madrido "Real" klubas. Šį kartą madridiečių auka tapo "Malaga" ekipa, kuria "Real" po Luiso Figo (%p00201) ir Michaelo Oweno (%p02009) įvarčių įveikė rezultatu 2-0.

Praėjusį sezoną tarp autsaiderių buvusi Barcelonos "Espanyol" ekipa šį sezoną kolkas žaidžia labai užtikrintai, įveikdama vieną varžovą po kito. Šiame ture prieš katalonų ekipą atsilaikyti nesugebėjo praėjusiais metais UEFA Čempionų Lygoje žaidęs San Sebastiano "Real Sociedad", nusileidęs "Espanyol" 0-2.

Iki šio turo antroje turnyro lentelės vietoje buvęs "Sevilla" klubas šį kartą sugebėjo sužaistio tik lygiosiomis 1-1 su autsaidere "Mallorca" ir taip prarado du labai brangius taškus bei leido save aplenkti ne tik Madrido "Real" tačiau ir "Levante" ekipoms.

Turnyrinė lentelė

Visi sekmadienio rungtynių rezultatai:

"%c00212" 1 - 0 "%c00004"
18' Michel

"%c00107" 1 - 1 "%c00021"
75' (1 - 0) Antonio Lopez
79' (1 - 1) Guillermo Pereyra

"%c00091" 0 - 2 "%c00102"
52' Maxi Rodriguez
75' Maxi Rodriguez

"%c00086" 3 - 0 "%c00018"
38' Juan Roman Riquelme
41' Gonzalo Javier Rodriguez
67' Juan Roman Riquelme

"%c00005" 2 - 0 "%c00205"
67' Fernando Moran
86' Javi Guerrero

"%c00197" 1 - 0 "%c00039"
67' Jesule

48' Luis Prieto ("Athletic") pašalintas iš aikštės

"%c00106" 0 - 2 "%c00003"
24' Luis Figo (iš 11m.)