10 turas: Eilinė "Stuttgart" nesėkmė bei "Bayern" pergalė © Eurofootball.lt
Po trumpos pertraukos vėl tęsiasi Vokietijos futbolo pirmenybės - kaip jau tampa įprasta pergalę vėl iškovojo "Bayern" ekipa, nuo jų neatsilikti besistengiantys "Werder" bei "Hamburg" taip pat laimėjo, tuo tarpu "Schalke" vienuolikė rungtynėse prieš vidutiniokus turėjo tenkintis lygiosiomis.

Turas prasidėjo penktadienį varžybomis tarp dviejų lygos autsaiderių. Kotbuse vykusiame mače vietos „Cottbus“ ekipa 1-2 pralaimėjo prieš „Duisburg“ ir toliau liko neiškovoję pergalės.

Svečius į priekį mačo pradžioje išvedė tikslus B. Schlickės baudos smūgis pažeme maždaug iš 30 metrų. Prabėgus beveik daugiau negu valandai neseniai trenerį pakeitusi „Cottbus“ ekipa išlygino rezultatą, kai atšokusį kamuolį į tinklą pasiuntė T. Rostas. Vis dėlto, „Zebrai“ namo išsivežė tris taškus, o pergalingą įvartį taip pat baudos smūgiu mačui artėjant prie pabaigos pelnė I. Grličius.

Nepaisant pergalęs išsikapstyti iš pavojingos zonos „Duisburg“ nepavyko, kadangi artimiausi konkurentai „Nurnberg“ taip pat šventė pergalę – labai prastu startu nustebinę Vokietijos taurės laimėtojai „Nurnberg“ namuose sugebėjo atsitiesi po praleisto ankstyvo įvarčio ir sutriuškino „Eintracht“ klubą rezultatu 5-1.

Rimto pasipriešinimo šiame ture sulaukė čempionato lyderiai „Bayern“, Bochume tik antrojo kėlinio pabaigoje palaužę aikštės šeimininkus „Bochum“. Jau rungtynių pradžioje savus gerbėjus nudžiugino „Bochum“ žaidėjas D. Grote, smūgiu iš 18 metrų pasiuntęs kamuolį į viršutinį vartų kampą.

Dar iki pertraukos „Bavarai“ sugebėjo rezultatą išlyginti, o gražiu smūgiu pasižymėjo F. Ribery: baudos aikštelės krašte M. Klosei pavyko iškrapštyti kamuolį iš gynėjo, vėliau sekė perdavimas arčiau vartų buvusiam F. Ribery, kuris puikiu smūgiu kulnu nukreipė kamuolį į vartus.

Prancūzas sukūrė ir pergalingą mačo įvartį, kai prasiveržęs pro gynėją tiksliai perdavė kamuolį B. Schweinsteigeriui, o pastarasis iš vienuolikos metrų atstumo išvedė “Bayern” į priekį. Turbūt už per daug gerą žaidimą ir laiko vilkinimą mačo pabaigoje F. Ribery “Bochum” fanai apdovanojo dar ir plastmasinių stiklinių lietumi.

Net ir didžiausi optimistai turbūt nebesitiki, jog šiame sezone išvysime stiprų čempionų titulą ginančių „Stuttgart“ futbolininkų pasipriešinimą – „Stuttgart“ ir vėl buvo sutriuškinti, po nesėkmės rezultatu 1-4 prieš „Hamburg“ čempionai atsidūrė jau tik tryliktoje pozicijoje, tuo tarpu „Hamburg“ pakilo į trečiąją.

Vieta aukščiau yra „Werder“ klubas, namuose 3-2 nugalėjęs „Hertha“ vienuolikę. Dar vieni lygos favoritai „Schalke“ pergalės šiame ture iškovoti nepajėgė – Gelsenkircheno ekipa sužaidė 1-1 su „Hansa“ klubu.

Rezultatai

"%c00309" 1 - 2 "%c00258"
7' [0 - 1] Bjoern Schlicke
66' [1 - 1] Timo Rost
74' [1 - 2] Ivica Grlic

%c00016" 3 - 2 "%c00105"
57' [1 - 0] Hugo Almeida
61' [1 - 1] Gilberto
62' [2 - 1] Markus Rosenberg
74' [3 - 1] Leon Andreasen
90' [3 - 2] Solomon Okoronkwo

"%c00101" 1 - 1 "%c00015"
33' [0 - 1] Gerald Asamoah
56' [1 - 1] Marc Stein

"%c00010" 1 - 2 "%c00001"
10' [1 - 0] Dennis Grote
35' [1 - 1] Franck Ribery
78' [1 - 2] Bastian Schweinsteiger

"%c00008" 2 - 2 "%c00100"
40' [0 - 1] Mladen Petric
51' [1 - 1] Theofanis Gekas
54' [1 - 2] Mladen Petric
87' [2 - 2] Stefan Kiessling

"%c00024" 4 - 1 "%c00027"
7' [1 - 0] Ivica Olic
23' [2 - 0] Ivica Olic
32' [3 - 0] Ivica Olic
60' [4 - 0] Joris Mathijsen
73' [4 - 1] Serdar Tasci

45' Pavel Pardo ("Stuttgart") pašalintas iš aikštės

"%c00208" 5 - 1 "%c00257"
12' [0 - 1] Naohiro Takahara
20' [1 - 1] Angelos Charisteas
50' [2 - 1] Marek Mintal
52' [3 - 1] Zvjezdan Misimovic
64' [4 - 1] Marek Mintal
83' [5 - 1] Joshua Kennedy