10 "Premier" lygos žaidėjų, kurie privalo rungtyniauti geriau (straipsnis)

Po savaitės nacionalinių komandų dvikovų, rinktinių varžyboms skirta pertrauka pasibaigė ir žaidėjai sugrįžo į savo ekipas pratęsti klubinio sezono. Tačiau kai kuriems „Premier“ lygos žaidėjams ši pertrauka buvo reikalinga tam, kad jie pabandytų sugrįžti į gerą žaidybinę formą.

Patiriamos traumos, nesėkmės ar tiesiog bloga forma sugadino sezono pradžią šiems žaidėjams, tad po trumpos pertraukos, visų akys vėl kryps į tai, kaip jiems seksis pademonstruoti tokį žaidimą, kokio iš jų visi tikisi.

Bleacherreport.com žurnalistas Markas Jonesas išrinko dešimt labiausiai pasitempti turinčių „Premier“ lygos žaidėjų.

Memphis Depay`us

Nepaisant neblogo pasirodymo debiutuojant „Machester United“ gretose, Depay`us nesugebėjo išlaikyti geros formos ir pastaruoju metu vis labiau nublanksta prieš kitą „United“ naujoką Anthony Martialį.

Memphis buvo pakeistas paskutiniuose trijuose mačuose, o jo žaidybinis laikas vis mažėjo. Paskutinėse rungtynėse su „Arsenal“ komanda jis buvo pakeistas iškart po pirmojo kėlinio.

Norėdamas neprarasti ekipos trenerių pasitikėjimo, olandas geresnį žaidimą privalės rodyti jau savaitgalio rungtynėse su „Everton“.

Diego Costa

Po to kai pripažino tai, kas visiems ir taip buvo akivaizdu: kad į „Chelsea“ šiemet sugrįžo su antsvoriu, Diego Costa sau tikrai nepadėjo elgesiu rungtynėse prieš „Arsenal“ ekipą, po kurių jis susilaukė diskvalifikacijos.

Tačiau dabar diskvalifikacija baigėsi ir jis sugrįš į aikštę šeštadienio rungtynėse su „Aston Villa“. Galima tikėtis, jog Ispanijos rinktinės narys po kelių savaičių intensyvių treniruočių bus sulysęs ir panašesnis į tą žaidėją, kokį ekipos aistruoliai buvo įpratę matyti praėjusio sezono metu.

Kelios savaitės be rungtynių turėjo būti skirtos atgaivinti fizinę kondiciją, o jos puolėjui tikrai trūko. Akivaizdu, kad stringančiam „Chelsea“ klubui gero žaidimo iš jo reikia jau dabar.

Wilfriedas Bony

Tenka pripažinti, jog šį sezoną jam nebuvo suteikta daug galimybių pagerinti savo formą. Tačiau dabar, kai „Manchester City“ lyderius Davidą Silvą ir Sergio Aguero pakirto traumos, klubui reikės, kad puolėjas pademonstruotų tai, jog Bony buvo vertas tų 28 milijonų svarų, kuriuos ekipa išleido jo įsigyjimui sausį.

Kai Dramblio Kaulo Kranto rinktinės narys įgauna puikią formą, jis gali būti vienas iš geriausių „Premier“ lygos puolėjų, tačiau „City“ gerbėjams tokio Bony atstovaujant už jų palaikomą ekipą dar neteko pamatyti.

Atėjo laikas pasirodyti tam Wilfriedui Bony, kurį mes matėme žaidžiantį „Swansea City“ klube.

Edenas Hazardas

Skaitant Eurosport publikuotą interviu, atrodo, jog pats Edenas Hazardas negali suprasti kodėl šį sezoną jis demonstruoja tokį prastą žaidimą. Belgas pripažino, kad dabartinė jo forma yra blogiausia per visą karjerą.

Pernai buvęs vienas iš pagrindinių priežasčių, kodėl „Chelsea“ iškovojo „Premier“ lygos titulą, šiemet Hazardas ir jo prasti pasirodymai geriausiai atspindi tai, kokį žaidimą demonstruoja Jose Mourinho komanda. Turnyrinėje lentelėje užimdami vos 16 vietą, jie į rungtynes su „Aston Villa“ žengs tikėdamiesi išvysti bent jau kažkiek tos magijos, kurią gali sukurti Hazardas.

Juk anksčiau ar vėliau toks belgo žaidimas turi sugrįžti?

Wayne`as Rooney

Nors yra diskutuotina, ar jo prastas žaidimas yra dėl smukusios formos, ar dėl krentančio žaidimo lygio, tačiau akivaizdu, kad „Manchester United“ praverstų geresnis ekipos kapitono žaidimas. Atsižvelgiant į tai, kad komandos laukia sunkus grafikas, puikus laikas pradėti demonstruoti geresnį žaidimą jam bus jau šį šeštadienį, rungtynėse prieš buvusią Rooney ekipą – „Everton“.

Apsuptas greitų žaidėjų ir puikaus kuriančio saugo Juano Matos, Rooney neturi jokių pasiteisinimų žaisdamas už Louiso Van Gaalo vadovaujamą klubą. Jei greitu metu nepagerins savo žaidimo, anglui gali tekti savo kailiu pajusti, kad niekas nėra apsaugotas nuo komandos trenerio kritikos.

Cescas Fabregasas

Vienas iš didžiausių skirtumų tarp šio sezono ir praėjusių metų „Chelsea“ yra Cesco Fabregaso įtakos į ekipos rezultatus trūkumas. Ispanas turi sudėtingą sezoną ir tai skaudžiai atsiliepia jo komandai.

„Mėlynųjų“ 2014/2015 metų sezono rezultatyvių perdavimų karalius stipriai regresavo, o jo prastą formą puikiai atspindi rinktinių pertraukos metu, atstovaujant Ispanijai, pramuštas vienuolikos metrų baudinys.

Buvęs „Arsenal“ atstovas yra vienas iš tų žaidėjų, kuris atrodo, kad yra tiesiog per geras, jog tokie pasirodymai tęstųsi, tačiau surasti savo žaidimą jam teks jau greitai. Kitu atveju jo ekipai pakartoti pernykštę sėkmę gali būti tiesiog per sunku.

Martinas Škrtelis

Po pokyčių „Liverpool“ klube, naujasis ekipos treneris Jurgenas Klopas tikrai atkreips dėmesį į tai, kad labiausiai komandoje naudojamas centro gynėjas Martinas Škrtelis pastaruoju metu nerungtyniauja kaip geriausias šios pozicijos žaidėjas.

Paskutiniuose susitikimuose vadovaujant Brendanui Rodgersui, Škrtelis per lengvai nusileido dideliems ir galingiems puolėjams. Jam itin nesisekė stabdyti „Aston Villa“ žaidėją Rudy Gestede ir „Everton“ klubo atstovą Romelu Lukaku. Slovakas pastraruoju metu neatrodo kaip gynėjas, kuris gali būti stipresnis už varžovų puolėjus.

Kloppas į „Anfield“ stadioną atvyksta su savo idėjomis ir žaidimo filosofija, tad norėdamas išlikti pagrindiniu ekipos gynėju Škrtelis privalės parodyti tai, ką jis moka geriausiai.

Nemanja Matičius

Taip. Tai dar vienas „Chelsea“ žaidėjas.

Matičiaus žaidimo suprastėjimas yra tiesiog stulbinantis. Saugas ne tik, kad nėra panašus į tą tvirtą, patikimą ir robotą primenantį atraminį saugą, kurį mes matėmė 2014/2015 metų sezone, tačiau ir dažniausiai būna tiesiog aplenkiamas bei pralaimi tiesiogines dvikovas varžovams.

Serbas per šią rinktinių pertrauką, rungtynėse su Portugalija, sugebėjo užsidirbti raudoną kortelę, tad jam sugrįžus į „aristokratų“ komandą tiek jis, tiek komanda supranta – tokių klaikių pasirodymų, kokius demonstruoja šį sezoną, būti tiesiog nebegali.

Harry Kane`as

Galbūt kritikuoti šio futbolininko žaidimą yra šiek tiek per žiauru, nes viskas ko trūksta šiam sunkiai dirbančiam žaidėjui yra įvarčiai, tačiau „Tottenham Hotspur“ ir Anglijos rinktinės atstovas nuostabiu žaidimu pernai pats nusibrėžė sau linijas, pagal kurias jį tenka vertinti.

Įsimušęs įvartį į savo vartus rungtynėse su „Swansea“, Kane`as jau trečią kartą per tris metus pasižymėjo tokiu būdu. Atsižvelgiant į tai, kad šiemet žaidėjas į savo vartus įsimušė tiek pat kartų, kiek įmušė ir varžovams, „Spurs“ ekipai iš savo atakų lyderio reikia daug geresnių pasirodymų.

Net neabejojama, kad tai greitu metu pasikeis, tad ekipos aistruoliams belieka tikėtis, jog Kane`as įvarčių skonį prisimins jau šeštadienio dvikovoje prieš atsinaujinusią „Liverpool“ ekipą.

Branislavas Ivanovičius

Sąrašas privalo pasibaigti dar vienu „Chelsea“ žaidėju.

Jei Jose Mourinho ir toliau atkakliai leis Ivanovičių į aikštę, tai serbas privalės stipriai pagerinti savo žaidimą, nes kitu atveju „mėlynieji“ ir toliau bus itin pažeidžiami dešinėje pusėje.

Dažnai darydamas klaidas ir nesugebėdamas išlaikyti bet kokio aikštėje diktuojamo tempo, Ivanovičius atrodo kaip itin prasta imitacija to futbolininko, kuris pernai buvo išrinktas į simbolinę geriausių sezono žaidėjų rinktinę.

Jei gynėjas ir toliau atrodys taip prastai, net ir Mourinho privalės pasodinti serbą ant atsarginių suolelio.