10-as turas: "Lyon" tampa lyderiu © Eurofootball.lt
Po šį savaitgalį sužaistų 9-erių Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 10-ojo turo rungtynių į pirmąją vietą iškopė pastarųjų trijų čempionatų nugalėtojas "Lyon" klubas. Vienerios turo rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį - Stade Velodrome stadione susitiks vietos "Marseille" ir "Saint-Etienne" ekipos.

Lyono futbolininkai penktadienį net 4-0 sutriuškino "Caen" vienuolikę, ir dėl geresnio įmuštų bei praleistų įvarčių santykio aplenkė tiek pat taškų turinčią "Lille" ekipą, kuri šeštadienį įveikė "Bastia" 2-1.

Be "Lyon" triuškinamas pergales šiame ture taip pat iškovojo "Auxerre" bei "Sochaux" ekipos, vienodais rezultatais 3-0 įveikusios atitinkamai "Rennes" ir "Lens" klubus. Verta paminėti tai, kad visus tris įvarčius "Sochaux" pelnė ekipos naujokas brazilas Araujo Ilanas (%p03004).

Po sensacingo pralaimėjimo praėjusiame ture Edgaro Jankausko "Nice" ekipai ir toliau taškus barsto vieni čempionato favoritų "Monaco" futbolininkai. Šį kartą monakiečiai nesugabėjo įveikti "Metz" ekipos - mačas baigėsi lygiosiomis 1-1.

Tuo tarpu "Nice" ir toliau demonstruoja puikų žaidimą. Šį kartą Nicos ekipos auka tapo "Toulouse" klubas, kuri "Nice" įveikė rezultatu 1-0. Lietuvos nacionalinės ekipos puolėjas Edgaras Jankauskas (%p02491) mačą pradėjo nuo atsarginių suolelio ir 61-ąją minutę išbėgęs į aikštę po trijų minučių gavo geltoną kortelę.

Po dviejų pergalių iš eilės atrodo jau atsigavusi Paryžiaus "P.S.G" ekipa šiame ture vėl turėjo pripažinti varžovų pranašumą - paryžiečiai minimaliu rezultatu 1-0 nusileido "Nantes" futbolininkams. Lemiamą ir katu vienintelį rungtynių įvartį 90-ąją minutę iš 11 metrų baudinio įmušė %p00628.

Turnyrinė lentelė

Visi 10-ojo turo rezultatai:

"%c00055" 4 - 0 "%c00206"
12' (1 - 0) Mahamadou Diarra
16' (2 - 0) Florent Malouda
34' (3 - 0) Michael Essien
71' (4 - 0) Pierre-Alain Frau (iš 11m.)

"%c00025" 3 - 0 "%c00093"
23' (1 - 0) Stephane Grichting
42' (2 - 0) Benjamin Mwaruwari
83' (3 - 0) Philippe Violeau

"%c00026" 2 - 2 "%c00034"
28' (0 - 1) Mickael Pagis
49' (1 - 1) Waldir Lucas Pereira
65' (1 - 2) Mamadou Niang
74' (2 - 2) Waldir Lucas Pereira

"%c00064" 2 - 2 "%c00207"
9' (0 - 1) Victor Hugo Montano
38' (1 - 1) Albert Riera (iš 11m.)
56' (2 - 1) Camel Meriem
60' (2 - 2) Rafik Saifi

64' Adel Chedli (Istres) pašalintas iš aikštės

"%c00094" 2 - 1 "%c00031"
5' (1 - 0) Mathieu Bodmer
23' (1 - 1) Chaouki Ben Saada
83' (2 - 1) Geoffrey Dernis

"%c00096" 1 - 1 "%c00036"
56' (0 - 1) Emmanuel Adebayor
83' (1 - 1) Dino Djiba

"%c00066" 1 - 0 "%c00023"
90' Nicolas Savinaud (iš 11m.)

"%c00090" 1 - 0 "%c00092"
26' (1 - 0) Florian Jarjat

"%c00065" 3 - 0 "%c00067"
23' (1 - 0) Araujo Ilan
59' (2 - 0) Araujo Ilan
75' (3 - 0) Araujo Ilan